Horoskop Strzelec Marzec 2017

Strzelec

22.11-21.12

 

Serce

Znakomicie dogadasz się z ludźmi. Twoje kontakty w płcią przeciwną nabiorą rozmachu. Dla samotnych Strzelców to idealny czas na nawiązanie nowej relacji. Jeśli masz kogoś na oku, nie wahaj się wyjawić swoich uczuć i zaproponować związek we dwoje. Jeżeli do tej pory nikt jeszcze nie zawładnął Twoim sercem, już niebawem może się to zmienić. Będziesz teraz otwarty na ciekawe znajomości. Strzelce pozostające w parach mogą zacząć rozmyślać o ustatkowaniu się. Najlepszy moment na zaręczyny czy ślub pojawi się w połowie marca. Równie szczęśliwe będą ostatnie dni tego miesiąca. Strzelce już zaobrączkowane nie będą miały cienia wątpliwości, że osoba z którą idą przez życie, to ta jedyna. Słowa i gesty ze strony partnera jedynie to potwierdzą.

 

Dom i otoczenie

Strzelce, które są rodzicami, zaprowadzą w domu nowe porządki. Wciągniesz dzieci w domowe obowiązki, ale znajdziesz też chwilę, by spędzić z nimi czas sam na sam. Twoje pociechy bardzo to docenią i bardziej się przed Tobą otworzą. Złapiecie całkiem dobry kontakt. Atmosfery w domu będą zazdrościć Ci znajomi, którzy z chęcią odwiedzą Cię w tym miesiącu nawet kilka razy. Na wolne weekendy nie masz co liczyć. Z kolei młodsze Strzelce, jeszcze nieustatkowane, zapragną zmian w swoim otoczeniu. Prawdopodobnie zdecydujesz się na metamorfozę. W zależności od charakteru i upodobań będzie to zmiana w mieszkaniu lub w Tobie. Może zdecydujesz się na wizytę u fryzjera lub kosmetyczki. Wszystkie Strzelce powinny trzymać nerwy na wodzy na początku marca. Mogą Cię dopaść nieoczekiwane awarie – padnie jakiś sprzęt domowy lub zawiedzie Cię samochód. Licz się z wydatkami.

 

Życie zawodowe

Jeśli martwisz się debetem na koncie, wreszcie odbijesz się od dna. Niestety nie na początku miesiąca. Wtedy prawdopodobnie część oszczędności będziesz musiał przeznaczyć na nieoczekiwane usterki. Potem będzie już tylko z górki. W pracy złapiesz dobry kontakt ze współpracownikami. Dobra atmosfera nakręci Cie do działania. Skrupulatnie zajmiesz się swoimi obowiązkami. Młodsze Skorpiony muszą jednak uważać, by nie popaść w zbyt dobry nastrój, który nieco uśpi czujność i wykreuje złudne wrażenie, że wszystko musi się udać. Wcale nie musi. Szczególnie jeśli postawisz na totalną spontaniczność i zaczniesz postępować szybko i nieprzemyślanie. Starsze Skorpiony, szczególnie te urodzone w ostatniej dekadzie listopada, prędko poznają się na nowej osobie, która dołączyła do zespołu. Masz szansę odkryć prawdziwe intencje „świeżaka”. Jeśli myślisz o zmianach, wstrzymaj się aż do nowego roku.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi