Horoskop Strzelec Maj

Strona główna » Horoskop Strzelec ♐

Horoskop Strzelec ♐ – Maj 2018

22.11 – 21.12

 

W połowie maja wiele Strzelców może się nieco zagalopować ze swoimi aspiracjami i stracić panowanie nad swoim życiem. Warto byście nie upierali się przy tym że macie rację, bowiem Wy też możecie się mylić. Starajcie się w maju bardziej obiektywnie patrzeć na siebie i otaczających Was ludzi. Strzelce będące na kierowniczych stanowiskach powinny uważać na błędne decyzje podyktowane emocjami które Wami w tym miesiącu będą częściej niż zwykle kierować. W dyskusjach starajcie nie wchodzić w coachujący ton, bowiem jego nikt nie lubi. Warto byście uważnie wysłuchali tego co inni mają Wam do powiedzenia.

 

Serce

Emocje jakie w tym miesiącu będą odczuwać Strzelce, odbiją się również na ich życiu miłosnym. Będą Wami targać różne myśli, które często nie mają pokrycia w rzeczywistości.  Jeśli uznacie, że Was partner lub partnerka Was zdradza, nie podejmujcie pochopnych kroków bowiem jest ogromne prawdopodobieństwo że nie macie racji. Zbyt zaborcza zazdrość, też nie służy obopólnym relacjom i często jest przyczyną rozpadu w związku. Kochane Strzelce, starajcie się też nie narzucać swoich idei, pomysłów czy potrzeb partnerowi lub partnerce. Warto byście baczniej wsłuchali się w jego lub jej potrzeby – takie zachowanie znacznie zbliży Was do siebie, co w konsekwencji pomoże w uniknięciu kłótni związanych z Waszymi scenami zazdrości. Samotne Strzelce poznają nową interesująca osobę która może przynieść Wam poczucie spełnienia i radości. Ta nowa znajomość czy nawet miłość okaże się trwała i będzie miała bardzo pozytywny wpływ na Wasze przyszłe życie.

 

Dom i Otoczenie

Zachcecie w domu zrobić wreszcie porządki, które czekały na to od dłuższego czasu. Warto wykorzystać ten moment i wyrzucić niepotrzebne graty, sprzęty czy meble które tylko zabierają miejsce a nie są nikomu do niczego potrzebne. Część Strzelców uzna, że warto kupić nowe umeblowanie mieszkania co tylko poprawi komfort życia w domowych pieleszach. Uran w maju będzie miał pozytywny wpływ na Strzelce również w relacjach Ty vs. Najbliższa rodzina. Dawne niedomówienia pójdą w kąt. Jest szansa pogodzenia się nawet z tymi krewnymi z którymi od dłuższego czasu nie mieliście okazji i chęci się spotkać. Jeśli w Waszej rodzinie planowane jest wesele to będziecie je długo wspominać. Będziecie się bowiem na nim świetnie bawić…. Planując długi majowy weekend warto wybrać się w ten drugi czterodniowy weekend. Czeka Was wtedy bowiem miła podczas niego niespodzianka.

 

Życie Zawodowe

Praca w maju będzie miała dla Was większe znaczenie niż zwykle. Swoje obowiązki potraktujecie dużo bardziej poważnie. Nawet najbardziej monotonna praca nie będzie Was męczyć i drażnić. Jeśli macie jakieś zaległe i niedokończone sprawy w pracy – warto je teraz rozwiązać. Rozwikłanie niemal każdego problemu przyjdzie Wam znacznie łatwiej niż byście mogli przypuszczać. Strzelce urodzone w pierwszej dekadzie znaku, warto by przez cały miesiąc były bardziej ostrożne niż zwykle. Niestety w Waszym otoczeniu może pojawić się osoba, która nie ma w stosunku do Was uczciwych zamiarów.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Strzelec Maj

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi