Horoskop Strzelec Maj 2017

Strzelec

22.11-21.12

 

Serce

Uda Ci się zwrócić na siebie uwagę, kogoś o kim już od dawna myślisz całkiem poważnie. W towarzystwie znajomych zyskasz nieco pewności siebie i właśnie tym zawrócisz tej osobie w głowie. Nie ekscytuj się jednak zbytnio, gdy zauważysz, że Twój wybranek zaczyna odwzajemniać uczucia. Nie narzucaj zbyt szybkiego tempa, bo zaprzepaścisz Waszą szansę na związek. Jeśli chcesz w stu procentach podbić jego serce, zorganizuj kilka wspólnych spontanicznych wyjść – spacer, kino, wszystko co przyjdzie Ci do głowy, ale bez większych szaleństw. Postaw na klasykę. Kiedy najbardziej będziesz cieszyć się z rozwoju Waszej znajomości, w Twoim życiu pojawi się ktoś z przeszłości. Niespodziewanie zaleje Cię fala uczuć. Strzelce w długoletnich związkach mają szansę odświeżyć swoje relacje z parterem. Sprzyjać będzie Wam Wenus, która podpowie kilka ciekawych pomysłów na ożywienie w związku. Nawet jeśli narzekasz na brak czasu i nawał obowiązków w pracy, postaraj się wygospodarować kilka wieczorów, które spędzisz tylko z parterem. Dobrze Wam to zrobi.

 

Dom i otoczenie

Pozytywna energia nakręci Cię do działania. Zrobisz wiele, by ubarwić życie sobie i rodzinie. Większość pomysłów rodzina uzna za nazbyt szalone. Ty jednak będziesz chciał zrealizować je niemal natychmiast – przeprowadzka, zakup mieszkania, remont… Uważaj, bo bliscy mogą za Tobą nie nadążyć. Zanim zaczniesz wcielać w życie swoje genialne koncepcje, usiądź i jeszcze raz na spokojnie przemyśl, czy aby na pewno każdy z Twoich wymysłów jest słuszny i ma prawo bytu. Możesz zapytać przyjaciół, co o tym sądzą. Oni na pewno na sprawy spojrzą obiektywnym, chłodnym okiem. Wśród najbliższych znajomych poczujesz się teraz bardzo dobrze. Na Twoje samopoczucie wpłynie ich pozytywne podejście do Twojej osoby, życzliwość i troska. Otrzymasz od nich liczne dowody sympatii, potwierdzą też swoja lojalność.

 

Życie zawodowe

W najbliższych tygodniach masz szanse zrealizować wiele swoich pomysłów. Nikt w pracy nie powinien stanąć Ci na drodze. Stabilna i przyjazna atmosfera w firmie będzie sprzyjać Twoim poczynaniom. Jeśli jesteś Strzelcem, który myśli o zmianie pracy albo już szuka czegoś nowego, możesz liczyć na szczęśliwy traf. Na początek nowej drogi zawodowej najlepiej wybierz końcówkę maja. Ostatnia dekada tego miesiąca będzie sprzyjać takim zmianom. Absolutnie nie przesadzaj jednak z wydatkami. Finanse to jedna z tych sfer, w której na razie nie będzie Ci się powodzić. Nie ma widoków na jakieś dodatkowe wpływy w tym miesiącu. Musisz zadowolić się podstawową pensją. W razie gdybyś musiał spłacić jakiś dawno temu zaciągnięty dług, będziesz musiał poradzić sobie sam. W tej sytuacji na pomoc rodziny nie będziesz mógł liczyć.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi