Horoskop Strzelec Luty

Strzelec

22.11 – 21.12

 

Serce

Samotne Strzelce w pierwszej połowie miesiąca mogą stracić chęć na wszelkie randki czy nowe znajomości. Sytuacja zmieni się diametralnie po 20 lutego. Obok Ciebie pojawi się ktoś, kto może nawet skraść Ci serca. Co więcej, osoba ta może być tak bardzo Tobą zainteresowana, że będzie jej zależało na szybkim skróceniu dystansu między Wami. Większości Strzelców nie będzie to zbytnio przeszkadzać. Warto jednak starać się zachować zimną krew i nie dać sobie wejść na głowę. Po pierwszym zauroczeniu część Strzelców może żałować tej znajomości. Strzelce będące w stałym związku będą się cieszyć spokojem i równowagą jaka zapanuje między ukochanymi. Jeśli wystąpiły jakieś waśnie w poprzednich miesiącach, uda Ci się o nich zapomnieć. Planety sprzyjają bowiem temu, że będziecie bardziej niż zwykle skorzy do kompromisów i nowych zasad Waszego wspólnego życia. Gwiazdy sugerują też, byście bardziej zadbali o swój związek i zorganizowali jakiś miły wieczór we dwoje, może jakiś wypad za miasto czy miłą piątkową niespodziankę.

 

Dom i Otoczenie

Strzelce, które czekają na jakieś zmiany w ich rodzinnym otoczeniu, muszą przystąpić do działania. Nie słuchaj żadnych rad, które uważasz za nie do końca zgodne z Twoimi przeczuciami. Nie daj się też przekonać argumentom, które do końca do Ciebie nie trafiają. To, że masz nieco inne plany czy oczekiwania niż osoby z Twojego otoczenia, nie oznacza, że masz o nich zapomnieć czy z nich zrezygnować. W Twoim domu przyszedł czas na gruntowne porządki, o ile jeszcze ich nie przeprowadziłeś. Wbrew opiniom innych, Twoje i tak będzie na wierzchu. Z czasem wszyscy przekonają się do Twoich racji. W otoczeniu Strzelców, szczególnie tych urodzonych na przełomie miesięcy, może pojawić się ktoś, kto będzie bardzo liczył na Twoją pomoc. Możesz mu jej udzielić, jednak nie za wszelką cenę. Saturn powinien pomóc w dostrzeżeniu osób próbujących wykorzystać Strzelce urodzone między 24 a 29 listopada. Jeśli o pomoc prosi bardzo bliski przyjaciel, warto mu pomóc, jednak w taki sposób żeby nauczył się wyciągać wnioski ze swojego postępowania. Po 11 lutego życie towarzyskie Strzelców rozkwitnie ze zdwojoną siłą. Zaczniesz otaczać się ludźmi sympatycznymi i życzliwymi. Jeśli jest jakiś zadawniony konflikt ze Skorpionem, to najlepszy moment na jego wyjaśnienie. Druga tak sprzyjająca okazja może długo się nie pojawić.

 

Życie Zawodowe

W pracy, dzięki świetnym kontaktom oraz relacjom, dużo łatwiej będzie osiągnąć to na czym Strzelcom zależy. Warto jednak uważać na osoby zazdrosne, które szybko dostrzegą to, jak łatwo i szybko realizujesz powierzone zadania. W tej grupie mogą być tez osoby, które z chęcią zastąpiłyby Was w Waszych obowiązkach. Dlatego, mimo że w lutym okaże się, iż wszelkie sprawy idą bez żadnego problemu, warto nieco przystopować i części z nich przyjrzeć się bliżej. Nawet jeśli wymagać to będzie od Was dodatkowej żmudnej pracy. Warto uniknąć bowiem potknięć, które później zostaną wypomniane i przesłonią całomiesięczną Waszą pracę. Luty jest dobrym miesiącem na oszczędzanie. Wydatków powinno nieco się zmniejszyć, jednak nie jest to stan trwały tylko przejściowy.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi