Horoskop Strzelec Luty 2017

Strzelec

22.11 – 21.12

 

Serce

Strzelce w lutym zrobią wszystko by w ich związku zawsze się coś działo. Zaskoczycie swoją ukochana osobę niejeden raz. Pomysłów nie będzie Wam brakowało co druga osoba doceni. Jednocześnie postawicie na swoje w sprawach na których Wam zależy. Wasza tolerancja, o której tak dużo mówicie będzie wystawiona na próbę, bowiem nie jest do końca tak jak Wam się wydaje – ze jesteście bardziej tolerancyjni od innych. W tym miesiącu Strzelce będą chciały grać bezapelacyjnie pierwsze skrzypce, a partner powinien im w tym pomóc. Podobne nastawienie będziecie mieć wśród znajomych co może wzbudzić zazdrość u drugiej połowy i wywołać niepotrzebne konflikty. Samotnym Strzelcom raczej daleko jest do stabilności życiowej. Będziecie bardziej nastawione na różnego rodzaju podboje które co do zasady mają nie kończyć się żadnym stałym związkiem. Część Strzelców może się jednak zdziwić. Te urodzone w listopadzie mogą bowiem spotkać na imprezach osobę, która ma podobne do nich pasje co spowoduje przyspieszona akcję ich serca. I to właśnie ta osoba może spowodować że stabilizacja zapuka do ich życia. Wybranek lub wybranka nie będzie jednak typowym domatorem, wręcz przeciwnie. Będzie to obieżyświat, którego domowe pielesze raczej odstraszają niż zachęcają.

 

Dom i Otoczenie

Twoja wrodzona uprzejmość i tak przyda się Strzelcom w tym miesiącu. Ktoś z najbliższych bowiem będzie potrzebować częstszego kontaktu z Wami. Podczas tych spotkać nie będzie się śmiać, wręcz przeciwnie. Będziecie wysłuchiwać narzekań na cały świat, jakie to ona ma problemy i nikt je nie rozumie. Okażcie jej pomocą dłoń, wesprzyjcie w tych dla niej trudnych chwilach. One szybko przeminą a Wy będziecie tymi którzy jako jedyni jej pomogli.  Strzelce posiadające dzieci mogą spodziewać się ich buntu. Zaczną bowiem nie słyszeć Waszych poleceń. Może to wynikać z tego, że mają jakiś problem. Warto usiąść z nimi i podjąć trudne dla nich tematy.

 

Życie Zawodowe

W pracy nie ma co liczyc na jakies spektakularne zmiany, ale będzie też spokojnie. Mimo iż może zacząć to być dla Ciebie nudne, to z drugiej strony poczujesz się bezpieczny. W drugiej polowie miesiąca zacznie przybywać obowiązków, których wykonanie okaze się nader trudne. Wynikaą one z tego, że trzeba do ich realizacji załatwić jakieś biurokratyczne formalności, które jak się okaze nie są wcale takie proste. Przy okazji mogą pojawić się niedomówienia i pretensje osóby pracujących w innych działach. Mogą pojawić się problemy inne natury. Nagle posuje się komputer, raport który był przygotowywany nie zapisał się na dysku czy nagle zmieniają się założenia projektu a czas nagli. Warto by Strzelce powstrzymały się od mowienia innym co o nich myslą. Nawet tym którzy oakzali się w pracy niekompetentni. Nie warto robić sobie z ludzi wrogów. Strzelce urodzone w grudniu mogą zacząć myslec o zmianie pracy. Te które już o tym myślały, mogą sfinalizować swoje plany. W lutym Strzelce czekają spore wydatki, które musza ponieść. Możecie uznać, że wszystkim niepodołacie i będzie konieczność podzielania ich na te pilniejsze i mniej pilne. Ważne byście nie zaczeli pożyczać pieniędzy, bowiem w kolejny miesiąc wejdziecie z długami. Warto przenegocjować przedłużenie terminu spłaty lub może zapłacić pare złotych odsetek za niezapłacona fakturę za telefon niż pożyczać pieniądze od innych. Miesiąc ten będzie okresem w którym będziecie gotowe pracować więcej o ile przyniesie to Wam dodatkowe korzyści finansowe. I nie jest to nic złego mimo iż możecie usłyszeć od innych że jesteście zbyt zachłanne.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi