Horoskop Strzelec Listopad

Horoskop Strzelec – Listopad 2017

22.11 – 21.12

 

Za ożywienie towarzyskie dziękować możecie Merkuremu, który po 4 listopadzie pojawi się w znaku Strzelca. Ze wszystkich stron posypią się zaproszenia na spotkania i wspólne wyjazdy. Niemal stale będziecie w ruchu. Pomysłowość i spostrzegawczość znacznie Wam wzrośnie pomagając zarówno w pracy jaki i w szkole. Nauka przyjdzie Wam dużo szybciej niż w innych miesiącach. Załatwicie wiele spraw o wiele szybciej niż do tej pory. Po 22 listopada za sprawą Słońca Strzelce otrzymają dodatkowy zastrzyk energii, szczególnie te urodzone w pierwszej dekadzie swoje znaku. W okolicach 12 listopada mogą się obudzić u Was liczne niepokoje związane z niezamkniętymi sprawami lub nienależycie zamkniętymi. Z drobnymi sprawami z życia prywatnego, pomogą się Wam uporać Wasi przyjaciele. Strzelce mogą liczyć na ich wsparcie.

 

Serce

Strzelce w listopadzie mogą znacznie bardziej emocjonalnie reagować nawet na najmniejsze nieporozumienia w związku. Z jednej strony zależy Wam na spokoju i harmonii, z drugiej sami często prowokujecie spięcia, wynikające z drobiazgów. Jest możliwość, że macie jakieś wątpliwości w odniesieniu do związku lub drugiej połówki, które sami do końca nie potraficie zdefiniować. Po 26 listopada warto przyhamować życie codzienne i przeanalizować swoje relacje z druga połówką, zredefiniować swoje uczucia do partnera / partnerki i podjąć odpowiednie kroki. Jeśli jesteście z zaawansowanym związku a Wasze uczucie wygasło i postanowicie się rozejść, to starajcie się zrobić to z klasą i wyczuciem, tak by jak najmniej skrzywdzić tą drugą osobę. Wolne Strzelce pod koniec miesiąca mają szansę pozyskać względy kogoś kto podoba się im od dłuższego czasu, a do tej pory wydawał się poza ich zasięgiem. Szczęśliwie zakochane Strzelce – o nich nie piszemy bo będzie to dla nich miesiąc pełen pozytywnych emocji i wrażeń.

 

Dom i Otoczenie

Jeśli czujecie potrzebę przedefiniowania reguł panujących w Waszych domach i podejmiecie kroki ich „naprawy”,  a nie uda się to tak szybko wprowadzić jakbyście sobie tego życzyli, to nie pakujcie od razu swoich rzeczy. Pamiętajcie że rewolucje wywołują liczne napięcia, których właśnie za Twoją sprawą może odczuwać Twoja rodzina. Między 4 a 8 listopada szykuje się w Waszych domach potężna kłótnia. Warto wstrzymać swoje wodze zmian i jeśli zależy Tobie na ich wprowadzeniu to zróbcie to razem z drugą połówką. Ponadto wstrzymacie się chwilę i przemyślcie na ile są one faktycznie potrzebne w Waszej rodzinie.  Co do relacji z przyjaciółmi to będziecie się teraz w ich towarzystwie świetnie bawić. Mimo kłopotów rodzinnych i mało sympatycznej pogody dadzą one Wam bardzo dużo sympatycznych i radosnych momentów. Istnieje możliwość odnowienia starych kontaktów i przyjaźni. Warto byście tylko nie zapomnieli o rodzinie.

 

Życie Zawodowe

Warto nie rozpędzać się z wydatkami już na początku miesiąca. Horoskop Strzelec pokazuje, że może bowiem okazać się, iż pod koniec miesiąca wpadniecie w spory dołek, mimo iż przypływ gotówki będzie stały i identyczny jak w miesiącach ubiegłych. Jeśli wydatki z początku miesiąca okażą się zbyt duże, może okazać się, że będzie konieczność uszczknięcia z Waszych oszczędności sumkę w ostatnich dniach listopada. Nie wpadajcie w panikę z tego tytułu i nie zaczynajcie szukać innego pracodawcy, który w teorii da Wam więcej zarobić. Nie zapożyczajcie się też u znajomych czy w chwilówkach. Zaciśnijcie pasa i zracjonalizujcie swoje wydatki. Strzelce które stanęły przed dylematem opóźnienia w otrzymaniu wynagrodzenia warto by pamiętały że nie jest to największy kataklizm spotykający ludzi. Pomocnym okaże się ktoś, kogo nie podejrzewaliście że dobrze Wam życzy, a ma on bardzo dobre układy z Twoim szefem. Pomoc ta może być bardzo różna. Od pożyczki firmowej nieoprocentowanej, do premii czy nawet podwyżki.

4.89/5 (54)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi