Horoskop Strzelec Lipiec

Strzelec

22.11-21.12

 

Serce

Jakiś czas temu dopadły Cię kompleksy. Na szczęście to już za Tobą. Zapomnisz o wszystkich rozterkach i staniesz się bardzo pewny siebie (momentami może nawet za bardzo). Sił i determinacji doda Ci Twój patron – Jowisz. Graj o najwyższe stawki. Możesz teraz podbić serce kogo tylko zechcesz. Najgorętszy flirt może Cię czekać z Rybami, Wagą czy Bykiem. Jak długo przetrwa taki związek? To już inna bajka. Będziesz tak bardzo wpatrzony w siebie, że nie usłyszysz tego, co mówi do Ciebie Twój wybranek – czego pragnie, dlaczego ma pretensje… Czym prędzej zmień swoje zachowanie, bo tak szybko jak ten związek się zaczął, tak szybko może się skończyć. Strzelce w stałych związkach nie będą narzekać na relacje z partnerem.

 

Dom i otoczenie

Nie wszystko pójdzie tak, jak sobie zaplanowałeś. Na głowę zwalą Ci się sprawy, które od kilku miesięcy zostawiałeś na później. teraz przyjdzie czas się z nimi zmierzyć. Na szczęście Jowisz pozwoli Ci jakoś wybrnąć z opresji. Pomocną dłoń wyciągnie rodzina. Ciesz się ich wspólna inicjatywą wsparcia Cię w trudnych chwilach. Przyjmuj z uśmiechem każdą radę i wszystkie sugestie. Nie odtrącaj wyciągniętej w Twoją stronę pomocnej dłoni, bo możesz potem długo tego żałować. Myśli o urlopie są coraz częstsze. Nie ma co zwlekać, czas wypocząć. Zabierz ze sobą przyjazne dusze, które akceptują Cię takim, jakim jesteś. Ktoś w Twoim otoczeniu spróbuje wpłynąć na Twoją postawę i zmienić Twoje poglądy i zachowanie. Pokaż swój mocny charakter i nie daj się zapędzić w kozi róg.

 

Życie zawodowe

Nie obejdzie się bez problemów. Nawet najlepszym zdarzają się pomyłki Tak, dotyczy to także Ciebie. Pamiętaj, żeby na forum przede wszystkim podkreślać swoje zalety. W ten sposób wszyscy szybko zapomną o tym, że potknęła Ci się noga. W razie ewentualnych konfliktów chociaż ten jedne raz ustąp od razu. Nie upieraj się przy swoim za wszelką cenę, żeby nie pogłębiać sporu. Uważaj na relacje z szefem. Od tego zależy Twoja pozycja w firmie i wysokość zbliżających się premii za dobrze przeprowadzony projekt. Położenie Jowisza zwiastuje szczęście w finansach, dlatego możesz w końcu zainwestować. Planowałeś to przecież od tak dawna. W końcu nadarza się odpowiednia okazja.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi