Horoskop Strzelec Kwiecień 2017

Strzelec

22.11 – 21.12

 

Strzelce w tym miesiącu zachowają stoicki spokój. To co dawniej wyprowadzało Was z równowagi tym razem nie będzie robiło większego wrażenia. Jednocześnie zapowiada się ten miesiąc bardzo Strzelcowi przychylny, do tego stopnia że możesz uwierzyć iż jesteś wybrańcem losu. Dzięki spokojowi uchronisz się przed większymi stresującymi sytuacjami. Bo przecież po co zamartwiać się czymś czego zmienić nie możesz?. Ten optymizm zawdzięczasz Słońcu i Merkuremu które będą towarzyszyć Strzelcom przez cały kwiecień. Uważaj jednak, bowiem będziesz w sytuacjach w których nadmierny optymizm nie będzie wskazany. Istotne byś wtedy nie tracił pełnego obrazu rzeczywistości.

 

Serce

Miłosne podboje staną się teraz Twoją domeną, do tego stopnia że możesz uznać iż szkoda czasu nawet na sen. Będziesz każdą wolna chwilę czy wręcz noc wykorzystywał do szaleństw i zabaw aż poranek przegoni Ciebie z imprez lub ochroniarz zamykający lokal. Mimo licznych eskapad Strzelec nie będziesz czuł się przytłoczony nadmiarem wrażeń. Będzie wręcz przeciwnie, jedno będzie nakręcać drugie.  Zapowiada się samotnym Strzelcom gorący romans. Nie nastawiaj się nadto że będzie to dłuższa znajomość. Twój partner da Tobie do zrozumienia że to tylko cos przelotnego. Będziesz miał lub miała wybór. Grać w ta grę lub się z niej wycofać. Jeśli takie zachowania nowego partnera uraziło Ciebie, nie rozpaczaj zbytnio. Potraktuj to jako nowe doświadczenie, które przyda się w kolejnych miesiącach życia. Strzelce w długim stażowo związku powinny pomyśleć co zrobić by przezwyciężyć stagnację. Jest to bowiem jeden z najlepszych momentów.

 

Dom i Otoczenie

Uda się Strzelcom w tym miesiącu uniknąć większości domowych obowiązków. Przysporzy to jednak im sporo kłopotów. Domownicy zorientują się że nie angażujesz się w domowe sprawy tak jak tego oczekują i może dojść do scysji na tym punkcie. Inną sytuacją która może Ciebie spotkać to ostracyzm z ich strony który będzie dla Ciebie nie do zniesienia. Możesz wtedy stać się dla nich bardzo niemiły. Co do życia towarzyskiego to chętniej niż zwykle zaczniesz w nim uczestniczyć. Staniesz się wodzirejem każdej imprezy, która dla Ciebie często będzie się kończyć o świcie.

 

Życie zawodowe

Pomysłów w pracy Strzelcom nie zabraknie. Dużo gorzej będzie z ich realizacją. Pośpiech i niecierpliwość mogą popsuć Ci wszystkie Twoje plany. Pamiętaj że poza samym planem istotne jest przygotowanie się do realizacji zadań. Największa szanse na sukces zawodowy w tym miesiącu mają Strzelce urodzone po 16 grudnia. W kwestii finansowych bez większych zmian. Nie ma większych szans na dodatkowy przypływ gotówki. Strzelce prowadzące huczne życie towarzyskie pod koniec miesiąca mogą wyjść na lekkim minusie.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi