Horoskop Strzelec Grudzień 2017

Horoskop Strzelec – Grudzień 2017

22.11-21.12

 

Serce

Strzelce w parach powinny spodziewać się pod choinką wymarzonego prezentu od swojej lepszej połówki. Nie szukaj drugiego dna. Po prostu ciesz się z podarunku i inicjatywy ukochanej osoby. Szykuj się też na wzrost temperatury w Waszym związku. Uczucia i namiętności pod koniec roku rozkwitną. Dotyczy to zarówno Strzelców w długoletnich związkach jak i tych, które spotykają się z kimś od niedawna. Te ostatnie w czasie świąt mogą spodziewać się poważnych deklaracji ze strony partnera. Okaże się, że traktuje Cię bardzo poważnie. A Ty jeszcze nawet nie przypuszczasz, że z Twojej strony również zaczyna robić się poważnie. Coraz bardziej angażujesz się w tę relację. Do Strzelców po rozstaniach odezwie się partner z dawnych lat.

 

 

Dom i otoczenie

W domu zapanuje istna sielanka. Będziesz mógł w spokoju zająć się przygotowaniami do świąt. Nawet nie marzyła Ci się taka harmonijna, spokojna atmosfera. Niestety z dnia na dzień – im bliżej będzie do Wigilii – obowiązki zaczną się piętrzyć. W pewnym momencie możesz poczuć, że nie pociągniesz tak dalej i potrzebna będzie pomoc. Zweryfikuj też wszystkie świąteczne plany. Może nie warto przygotowywać miliona potraw i sprzątać mieszkania od A do Z? Boże Narodzenie przyniesie chwilę wytchnienia. Poczujesz się dobrze w gronie rodziny i przyjaciół. Nikt nawet nie zwróci uwagi na małe niedociągnięcia. Wszyscy cieszyć będą się Twoją obecnością. Absolutnie nie zastanawiaj się w tym czasie nad remontem. Koniec roku to nienajlepszy moment na takie rewolucje.

 

 

Życie zawodowe

Na szczęście nie zanosi się na urwanie w głowy przed świętami. Na pewno nie będziesz musiał zostawać po godzinach. Wystarczy, że w domu masz wiele obowiązków. W pracy nastąpi moment rozluźnienia. Będziesz mógł w spokoju zaplanować świąteczną kolację, zrobić listę zakupów czy prezentów. Niestety nie do końca będziesz czuć się komfortowo w firmie. A wszystko przez intrygi i kłótnie kolegów po fachu, w których Ty kompletnie się nie orientujesz. Uważaj, żeby nie wplątać się w trudną sytuację. Dlatego wystrzegaj się plotkowania, powtarzania usłyszanych mimochodem półprawd i zwierzania się przypadkowo spotkanej na przerwie koleżance czy koledze. Jeśli myślisz o zmianie pracy, na razie musi to pozostać w sferze marzeń. To nie jest dobry moment na składanie wypowiedzenia i zaczynanie wszystkiego od nowa. Trzymaj się tego, co masz. Prawdopodobnie w przyszłym roku wiele zmieni się w firmie. Kto wie, może na lepsze dla Ciebie. Poczekaj na te zmiany i wtedy zdecyduj, co dalej.

 

Oto jest horoskop strzelec – ostatni już w tym roku. W tym miejscu cała redakcja życzy Państwu udanego nowego 2018 roku. Niech będzie to dla Państwa to rok w którym spełnią się wszystkie Państwa życzenia, dopisze zdrowie, miłość oraz zdrowie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi