Horoskop Strzelec Czerwiec

Strzelec

22.11-21.12

 

W miłości czeka Cię wiele miłych chwil. Nie oznacza to jednak, że obejdzie się bez jakichkolwiek perturbacji. Niektóre osoby spod znaku Strzelca muszą liczyć się z kilkoma cichymi dniami w związku. Wszystkie Strzelce bez wyjątku powinny w najbliższym czasie zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną.

 

Serce

Już na początku miesiąca samotne Strzelce mają szansę poznać kogoś wartego uwagi. Być może nowo poznana osoba zaskarbi sobie Twoje serce. Na pewno nie będziesz narzekać na brak wrażeń. Niektóre Strzelce, szczególnie te urodzone pod koniec listopada, zakochają się bez pamięci szybciej niż mogłyby przypuszczać. Bądź jednak czujny i dokładnie upewnij się, że Twój obiekt pożądania nie traktuje Cię wyłącznie jak wakacyjnej przygody. Ożywienie w uczuciach czeka też Strzelce w parach. Być może postanowisz się ustatkować bądź powiększyć rodzinę. Jedynie pod koniec miesiąca mogą Cię czekać gorsze chwile z ukochanym. Jeśli jednak wszystko dobrze rozegrasz, wakacyjne plany nie wezmą w łeb, szybko się pogodzicie i wyjedziecie z dala od miastowego zgiełku.

 

Dom i otoczenie

W domu może czekać Cię małe zamieszanie – do córki czy syna przyjadą na weekend znajomi albo starsze pokolenie urządzi istne remontowe rewolucje, a może po prostu zjadą się do Ciebie niezapowiedziani goście. Z trudem dojdziesz do porozumienia z najbliższymi, ciężko będzie Ci się odnaleźć w tym rozgardiaszu. Koniec końców wyjdziesz z sytuacji obronną ręką i nad wszystkim zapanujesz. Gdy trochę ochłoniesz, pomyśl o sobie i pozwól sobie na chwilę relaksu. Nie zapomnij jednak o tym, by zadbać o zdrowie. W szczególności Strzelce urodzone na przełomie listopada i grudnia mogą mieć problemy na tle zdrowotnym. Nie bagatelizuj żadnych niepokojących sygnałów. Im wcześniej udasz się po poradę do lekarza, tym szybciej wrócisz do formy. A propos formy, Twoja kondycja fizyczna lekko podupadła. O ile młodsze Strzelce nie będą miały kłopotów z wybraniem się na siłownię czy basen, o tyle starsze wciąż będą szukać wymówek. Jeśli nie większy wysiłek fizyczny, to może chociaż spacer ze znajomymi czy rodziną?

 

Życie zawodowe

Optymizmem i dobrym samopoczuciem będziesz zarażać w pracy wszystkich wokół siebie. Choć humor będzie Ci dopisywać, nie wszystko pójdzie po Twojej myśli. Licz siły na zamiary, bo w przeciwnym razie zawalisz najprostsze zadania. A niektórzy „życzliwi” współpracownicy już czekają na Twoją wpadkę. Będziesz mieć wiec na pieńku z niektórymi kolegami. Może to fatalnie wpłynąć na interesy niektórych Strzelców. Na szczęście z finansami nie będzie źle. W czerwcu nie musisz szczególnie zaciskać pasa. Nawet możesz pozwolić sobie na zakupową chwilę zapomnienia. Po takiej wycieczce po sklepach przepełni Cię energia, którą trzeba będzie jakoś spożytkować. Niektóre Strzelce zastanowią się nad dodatkowym zajęciem, inne pomyślą o kursach podnoszących kompetencje, jeszcze inne rozejrzą się za możliwością zmiany pracy na coś znacznie bardziej perspektywicznego. Lato w sferze zawodowej zapowiada się pokrętnie!

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 01.06.2018

Kategoria.: Horoskop Strzelec

0/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi