Horoskop Strzelec Czerwiec 2017

Strzelec

22.11-21.12

 

Serce

W tej chwili stabilizacja jest Ci obca. Choć będziesz w najbliższym czasie częstym gościem na ślubach, sam nie pomyślisz nawet o ustatkowaniu się. Jeszcze nie nadszedł Twój czas. Teraz będziesz korzystać ze swobody i niezależności. Nawet jeśli ukradkiem rozglądasz się za drugą połówką, Twoje wysokie wymagania, skreślają większość potencjalnych partnerów. Z kolei jeżeli dopiero co zakończyłeś związek, uważaj by nie popełnić podobnych błędów w najbliższej przyszłości. Nie szukaj kalki swojego byłego partnera, bo czeka Cie ten sam finał. Strzelce w związkach przejdą przez ten miesiąc bezproblemowo. Jedynie na początku czerwca zapowiadają się małe nieporozumienia. Na szczęście będą to przejściowe niedogodności. Już w połowie czerwca wszystko wróci do normy i znów w pełni będziecie się sobą cieszyć. Stwierdzicie, że dawno nie było Wam ze sobą tak dobrze jak teraz.

 

Dom i otoczenie

Poznasz kilku ciekawych ludzi. Grono Twoich zaufanych przyjaciół pozostanie jednak niezmienione. Twoja obecność podziała na wszystkich uspokajająco. Zażegnasz poważny konflikt w rodzinie jeszcze w zarodku. Dla rodziny zrobisz przecież wszystko. Będziesz czuły i opiekuńczy w stosunku do domowników i osób Ci najbliższych. Każdy będzie mógł liczyć na Twoje wsparcie, wyrozumiałość i dobrą radę.

 

Życie zawodowe

Nawet nie myśl teraz o wakacjach. Przygotuj się na ciężką pracę. Na szczęście nadmiar obowiązków nie wystraszy. Wręcz przeciwnie – ucieszy Cię fakt, że masz co robić. Dodatkowe zadania mogą niestety wpłynąć na jakość Twojej pracy. Możesz mieć przez to problemy – w szczególności jeśli któryś z Twoich współpracowników albo szef są spod znaku Ryb albo Panny. Niezaprzeczalnie wśród pozytywów tej sytuacji na pierwszy plan wysuwają się Twoje zarobki. W najbliższym czasie nie będziesz narzekać na brak gotówki. Pojawi się oferta dobrze płatnej pracy. Tylko od Ciebie zależy czy zostaniesz w obecnej firmie, czy skorzystasz z nadarzającej się okazji. Jedno jest pewne, cokolwiek wybierzesz, Twoje finanse nie ucierpią.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi