Horoskop Skorpion ♏

Strona główna » Horoskop Skorpion ♏

Horoskop Skorpion ♏ – Czerwiec 2018

23.10 – 21.11

 

W czerwcu Skorpionom uda się bardzo dużo osiągnąć, mimo iż niejednokrotnie z taktem będziecie na bakier. Wobec wrogów będziecie wyjątkowo bezwzględni i jeśli tylko przyniesie Wam to korzyść to wykorzystacie ich każdą słabość. Wasze stosunki z otoczeniem mogą układać się różnie, z przewagą negatywnych emocji po obu stronach. W czerwcu będziecie mieli więcej szczęścia niż moglibyście przypuszczać. Ze wszystkich konfliktowych sytuacji wyjdziecie zwycięscy i bardziej umocnieni. Początek czerwca dla Skorpionów to okres w którym każdy większy wysiłek się Wam opłaci z nawiązką. W kwestii finansowej może być krucho. Spodziewajcie się nieoczekiwanych wydatków lub zakupy które były już zaplanowane oraz skosztorysowane mogą okazać się dużo droższe.

 

Serce

W związkach, które od dawna Was męczą możecie liczyć na to, że partner lub partnerka powie dość i zainicjuje Wasze rozstanie. Skorpiony u których uczucie już dawno wygasło przyjmą taki obrót sytuacji za korzystny dla nich. Skorpiony które nadal czują miłość do drugiej połówki rozstanie to mogą bardzo dotkliwie przeżyć. Warto pamiętać, że nikogo na siłę do siebie nie przywiążecie. Jak koś chce odejść do dajcie mu wolną drogę. Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie swojego znaku, do połowy czerwca, może do 20, poczują rzadko spotykaną u nich energię życiową. W tym czasie nikt nie oprze się Waszym wdziękom. Skorpiony będące w małżeństwie warto by skupiły się na swoej drugiej połówce – to się Wam bardzo opłaci.

 

Dom i Otoczenie

W domu Twoi najbliżsi mogą ciągle chodzić w mało optymistycznych nastrojach. W pierwszej chwili zaczniecie próbować coś z tym zrobić. Pierwsza próba może być nieudana, o ile wyjdziecie z pozycji siły. Warto skupić się na przyczynie ich złego nastroju i starać się zlikwidować jego źródło. Dopiero po tym zabiegu można przystąpić do działania w którym będziecie chcieli przejść z bliskimi poważną rozmowę. Co do przyjaciół – to w czerwcu mimo ich dobrych chęci –unikaj ich rad. Niestety nie przedstawiasz im pełnego obrazu rzeczywistości przez co nie potrafią ocenić sytuacji w pełni, a to z kolei czyni ich rady nietrafionymi.

 

Życie zawodowe

Energia w pierwszej połowie czerwca będzie Was roznosić. Staniecie w szranki z każdym kto tylko będzie chciał z Wami konkurować. Mimo Twojej waleczności znieść się jednak na wyższy poziom dyplomacji. Czasami warto bowiem uspokoić swój temperament i zamiast z kimś walczyć zwyczajnie zacząć z nim współdziałać. Jest duża szansa na drobną wymianę poglądów z przełożonym. Szczęśliwie Twoje argumenty będą na tyle przekonywujące, że całość rozejdzie się po kościach. W kwestiach finansowych, większość Skorpionów poczuje luz finansowy, który nie wynika z tego że zaczęliście więcej zarabiać. Zwyczajnie poczujecie nieodpartą pokusę wydawania nieco więcej pieniędzy niż dotychczas. Uważajcie na wszelkie okazje i promocyjne ceny. Może nie jest Wam potrzebny w tym momencie żaden dodatkowy gadżet w domu?

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 01.06.2018

Kategoria.: Horoskop Skorpion

 

4.81/5 (156)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi