Horoskop Skorpion Wrzesień

Skorpion

23.10-21.11

 

Serce

Skorpiony mogą liczyć w tym miesiącu na spore powodzenie. Urok i wdzięk samotnych Skorpionów przyciągnie do nich wielu potencjalnych partnerów. Wybierzesz się przynajmniej na kilka randek, z których każdą uznasz za całkiem udaną. Niemal do końca września czekają Cię ciepłe i romantyczne chwile we dwoje. Pomimo sporej ochoty na flirt, zachowaj jednak względny rozsądek. Nie każdy ucisk w żołądku oznacza od razu zauroczenie. Nie każde miłe słowo i gest ze strony adoratora, to od razu oznaka zakochania. Postaraj się zachować otwarty umysł i właściwie rozeznać się w sytuacji. Najbardziej na tego typu pomyłki i złe lokowanie uczuć będą Skorpiony urodzone na początku listopada. Miej się na baczności. Ci, którzy w związkach żyją od lat nie będą narzekać na brak wrażeń – niestety nie zawsze pozytywnych. Może dojść do kłótni z partnerem o bardzo prozaiczne sprawy. Uważaj też na finanse, bo Twoja rozrzutność może stać się kolejnym powodem do spięć. Ostatnie dni września będą dla Waszego związku bardziej łaskawe. Ty najlepiej o to zadbasz.

 

Dom i otoczenie

Postanowisz sprawić sobie przyjemność i kupić coś tylko dla siebie. Może będzie to jakaś biżuteria, może akcesoria do samochodu, a może dekoracja do domu. Nie ważne co, ważne, że wydasz na to sporo oszczędności. Bardzo dobrze się z tym poczujesz. Twoja rozrzutność najprawdopodobniej nie spodoba się jednak Twoim bliskim, którzy bez wahania wyrażą na ten temat swoją opinię. W związku z niepochlebnymi opiniami na Twój temat, nie będziesz miał ochoty widzieć się teraz z rodziną. Odrzucisz większość zaproszeń. Spotkasz się za to ze zrozumieniem wśród znajomych, na których zawsze możesz liczyć. Chyba jeszcze nigdy nie zawiedli Cię w trudnych chwilach. Słuchaj ich rad. Dzięki temu atmosfera w domu, wśród najbliższych, oczyści się. Niedługo wszyscy zapomną o ostatnich awanturach i wypowiedzianych w gniewie słowach.

 

Życie zawodowe

Skorpiony pracujące na etacie w tym miesiącu raczej nie mogą liczyć na większe sukcesy. Merkury nie patrzy na Ciebie przychylnym okiem. Prawdopodobnie w związku z ogromem obowiązków nie uda Ci się ze wszystkim zdążyć na czas. Jeśli już na początku ciężko było Ci się zabrać do roboty, nie licz na mobilizację w ostatniej chwili. Będziesz raczej zmęczony. Trudno będzie Ci się skoncentrować na sprawach firmowych. Głowę zaprzątać będą Ci myśli dotyczące życia uczuciowego lub rodzinnego. Inaczej będzie wyglądała sytuacja tych, którzy prowadzą własny biznes lub są freelancerami. Możesz wiele osiągnąć. Liczyć musisz się jednak ze sporym stresem. Postaraj się go jak najszybciej rozładować. Jeśli nie uda Ci się zwalczyć tego okropnego uczucia, nie uda Ci się też załatwić wszystkich spraw po Twojej myśli. Wtedy o sukcesie możesz zapomnieć. Wszystko w Twoich rękach. Wiele Skorpionów skuszą wymyślne zakupy. Nieplanowane wcześniej wydatki mogą nadszarpnąć Waszą kieszeń. Nad pustkami na koncie zaczniesz się jednak zastanawiać dopiero za jakiś czas.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi