Horoskop Skorpion Styczeń

Skorpion

24.10 – 21.11

Serce

Samotne Skorpiony, które rozpoczęły nowy rok w złym nastroju, w końcu zaczną myśleć pozytywnie. Kilka zmarszczek, siwy włos na brodzie czy parę nadprogramowych kilogramów nie oznacza, że jesteś poza kręgiem zainteresowań płci przeciwnej. Zamień kompleksy w swoje największe zalety i dobrze baw się podczas karnawałowych zabaw i spotkań z przyjaciółmi. Swoim wdziękiem i ciekawą osobowością przyciągniesz do siebie sporo osób, a wśród nich może również potencjalnego partnera. Nie rezygnuj z poszukiwań. Najlepiej poczujesz się w towarzystwie Byków i Rakiem. Jeśli jesteś Skorpionem po przejściach, pora rozprawić się z przeszłością i z początkiem stycznia rozpocząć nowy, dużo bardziej pozytywny rozdział w życiu. Skorpiony w związkach zapomną się z partnerem i przeżyją swoją miłość na nowo. Dotyczy to zarówno par z dłuższym stażem jak i tych, które dopiero niedawno się poznały. Bawcie się i korzystajcie z uroków zabaw karnawałowych. Spełniajcie swoje największe zachcianki. Dajcie sie ponieść fantazji i emocjom. Na pewno nie pożałujecie.

 

Dom i otoczenie

W rodzinie szykują się zmiany. Możliwe, że któryś z krewnych przyprowadzi swojego nowego partnera lub poinformuje o rozstaniu ze swoją dotychczasową drugą połówką. Być może niektóre Skorpiony będą cieszyć się z powiększenia rodziny lub decyzji o ustatkowaniu się. Trochę będzie się działo. Prawdopodobnie będziesz musiał zaangażować się w sprawy rodziny. Dopóki jednak nikt nie poprosi Cię o pomoc, nie wychylaj się. Może kłopoty bliskich ominą Cię szerokim łukiem. Jeżeli Twoje rady okażą się potrzebne, włączaj się w dyskusje tylko na tyle na ile będzie to potrzebne. Jeśli zbytnio zaczniesz narzucać swoje zdanie, nie usłyszysz od krewnych podziękowań za pomoc a jedynie nagany i pretensje. Skorpiony posiadające dorastające dzieci powinny pozwolić im na uczestniczenie w imprezach karnawałowych organizowanych przez ich rówieśników. Jeśli boisz się, że nie będą bawić się odpowiedzialnie, zdecyduj się na szczerą rozmowę, w czasie której wyrazisz wszystkie swoje obawy. Potraktuj dzieci jak partnerów w rozmowie i zapewnij o swoim zaufaniu. Taka dyskusja na pewno się opłaci – będziesz dumny, że masz takie rozważne dzieci.

 

Życie zawodowe

W pracy wszyscy będą Ci bardzo życzliwi. Z pomocą kolegów załatwisz wiele spraw. Nie obawiaj się przełożonych, jeśli w jakiejś kwestii wiesz, że masz rację. Poprą Cię współpracownicy, postawisz na swoim i już niedługo będziesz zbierać owoce tej decyzji. Powoli, z wielką cierpliwością, umacniaj swoją pozycję w firmie. Skorpiony, które są w trakcie poszukiwań nowej pracy, nie powinny decydować się na zmiany przy pierwszej nadarzającej się okazji. Nie musisz przyjmować oferty, jeśli czujesz, że nie jest dla Ciebie odpowiednia. Poczekaj do drugiej połowy stycznia. Wtedy możesz liczyć na ciekawa propozycję pracy. Skorpiony posiadające własną działalność nie powinny podejmować trudnych decyzji związanych z własnym biznesem na początku roku. Między 15 a 19 stycznia prawdopodobnie nawiążesz nową, bardzo wartościową znajomość. Być może Twój biznes właśnie wtedy się rozkręci. Młode Skorpiony zastanawiające się nad kierunkiem rozwoju swojej kariery zdecydują się na kursy doszkalające, podczas których zdecydują o swojej zawodowej przyszłości.

 

 

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi