Horoskop Skorpion Styczeń 2017

Skorpion

24.10 – 21.11

Pierwsza połowa stycznia to dla Ciebie dobry okres pod kątem Twojej intuicji. Pozwoli ona Tobie widzieć więcej, dokładniej i wnikliwiej. Dzięki temu nie pomylisz się ocenach co do sytuacji i ludzi, którzy Cię otaczają. Niemniej nie jest to dobry czas na startowanie z nowymi pomysłami. Czas na realizowanie nowych pomysłów przyjdzie niebawem – bądź Cierpliwy. Wstrzymaj się też z inwestycjami, bowiem zysk jaki z nich osiągniesz będzie znacznie mniejszy niż się tego spodziewasz o ile w ogóle taki uda się osiągnąć. Jeśli masz do czynienia z prawnikiem lub urzędnikiem – to podejmą oni decyzje korzystane dla Ciebie, pod warunkiem że stanie się to w pierwszej połowie miesiąca.

 

Serce

Uważaj, w Twoim otoczeniu jest ktoś Tobie nieprzychylny. Twoje szczęście kuje go w oczy i zrobi on wiele by zakłócić je Tobie. Nie słuchaj więc „życzliwych” głosów, które donoszą Tobie o ewentualnych nieuczciwych praktykach partnera. Twój partner jest bowiem uczciwy, a to co o nim negatywnego usłyszysz jest wyssane z palca, często zasłyszane i zmienione niemające nic wspólnego z rzeczywistością. Do swojej drugiej połowy możesz mieć bezgraniczne zaufanie. Jeśli jesteś singlem to uważaj 17-21 stycznia – może pojawić się w Twoim otoczeniu zawodowy podrywacz w którego sidła możesz wpaść co skończyć się może dla Ciebie bardzo niekorzystnie. Niestety w tym miesiącu wszelkie próby poderwania kogoś kto się Tobie podoba – spełzną na niczym.

 

Dom i Otoczenie

Jeśli nie chcesz by Twoi najbliżsi zaczęli się Ciebie bać, pokaż czasem swoje ciepłe oblicze. Zamiast planować na zimno zemstę czy uprzykrzać życie komuś kto Ci podpadł, pokaz że potrafisz też wybaczać. Bo przecież potrafisz. Daj mu drugą szansę i nie rozpamiętuj tego co się wydarzyło – już tego nie zmienisz. Ktoś z kim od dawna nie miałeś kontaktu zechcę ponownie odnowić znajomość. Niestety nie będziesz tym faktem zachwycony, bo dobrze pamiętasz czemu Wasze drogi się rozeszły. Postaraj się nie rozpamiętywać dawnych raz. Ten Twój dawny znajomy dawno już zapomniał o tym co Was poróżniło, a pamięta tylko te dobre chwile. Nie chowaj więc do niego urazy i idź na spotkanie jak za dawnych lat.

 

Życie zawodowe

W pracy rób swoje i nie zwracaj uwagi na czyjeś złośliwe uwagi. Tym kimś kieruje zwykła zawiść, nawet jeśli głośno wszystkim rozpowiada że zależy mu na Twoim dobru. Znasz swoja wartość i dobrze wiesz na co Ciebie stać. W tym miesiącu wygrasz ze swoją konkurencją. W dniach 6-10 stycznia zachowaj zdrowy rozsądek bo ktoś będzie chciał wpuścić Ciebie w przysłowiowe maliny.  Od 19 stycznia staniesz się waleczny i zdeterminowany. Pozwoli to Tobie to że w każdej sprawie postawisz więc na swoim i nikogo nie dopuścisz do głosu.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi