Horoskop Skorpion Sierpień

Skorpion

23.10 – 21.11

 

W sierpniu sprawy zawodowe staną się dla Ciebie najważniejsze. Zaczniecie szukać nowej pracy dużo bardziej niż w poprzednich miesiącach. Wynikać to może z tego, że Mars wpłynie na Waszą ambicję, która sięgnie zenitu. Będziecie chcieli udowodnić innym swoja wartość. Co ciekawe możecie liczyć na to iż liczba dobrych pomysłów w pracy zaskoczy Nawet Was. Niestety będą Wam przeszkadzać wewnętrzne zatargi w pracy.

 

Serce

Na chwilę zapomnienia w miłości z partnerem nie masz co liczyć w sierpniu. Jednak będziesz uczestniczyć w ważnych wydarzeniach rodzinnych, wyjazdach służbowych lub imprezach firmowych na które będziesz mógł zabrać swoją partnerkę lub partnera. To podczas nich zostaniesz doceniony przez swoja partnerkę lub partnera i to z ich powodu  bardziej się zbliżycie. Pokażesz na nich że zależy Tobie na Waszym związku oraz to że w firmie jesteś personą docenianą.  Uważać musicie w sierpniu by nie stać się bardziej zaborczym i podejrzliwym niż zwykle. Co więcej powstrzymajcie też swoje pracoholiczne zapędy. Oba te czynniki Waszego charakteru które ujawnią się w sierpniu bardziej niż zwykle mogą namieszać w Waszych związkach. Postarajcie się też nie przenosić złych emocji wywołanych stresem z pracy do domu. Odbiją się one negatywnie na Wasze relacje. Szczęśliwie kiedy słońce zaświeci już w Pannie pod koniec sierpnia, uczuciowe sprawy Skorpionów zaczną się układać dużo lepiej. Ciekawy okres pod koniec miesiąca czeka Skorpiony już dojrzałe. Tu mogą liczyć na spotkanie ciekawej osoby podczas wyjazdów służbowych czy wyjścia ze znajomymi z pracy.

 

Dom i otoczenie

Wasz pracoholizm wywołany ambicją, którą trudno będzie ugasić, negatywnie wpłynie na Wasze relacje rodzinne. Nie będą Was interesować wydarzenia z życia bliskich czy znajomych bowiem zbyt mocno pochłonięci będziecie sprawami zawodowymi. Co więcej wyjazdy służbowe, które powodują Waszą rzadszą obecność w domu nie działają pozytywnie na więzy rodzinne czy towarzyskie. To wszystko może spowodować że będzie Wam zarzucanie zaniedbanie domu czy kontaktów z przyjaciółmi. Na nic mogą się zdać że przecież zarabiasz na dom. Skorpiony urodzone miedzy 1 lipca a 15 lipca powinny mimo wszystko skupić się na starszych członkach swojej rodziny. Może się im przytrafić  choroba. Pamiętaj że mogą to być Wasze ostatnie chwile życia. W tym miesiącu może ktoś poprosić Was o opiekę na jego dziećmi, co znacznie spowoduje wzrost napięcia Waszego harmonogramu.

 

Życie zawodowe

Brak ciekawych wydarzeń z życia zawodowego – tego Skorpiony nie będą mogły powiedzieć. Będziecie mieli wiele okazji do prezentowania swoich zdolności zarówno intelektualnych jak i personalnych. Duża liczba wydarzeń, spotkań czy wyjazdów przysporzą Wam wielu nowych znajomych. Podczas spotkań służbowych na których będziesz z partnerem lub partnerką nie zapomnij o nim / o niej. W ten sposób zrekompensujesz swoje mniejsze zaangażowanie w sprawy domowe i Wasze sprawy sercowe. A Wasza druga połówka to zrozumie co pozwoli załagodzić Wasze napięcia. Samotne Skorpiony na wyjazdach lub wyjściach służbowych mogą poznać kogoś interesującego kim warto się zainteresować. Pamiętaj jednak że mówienie o Twoich licznych obowiązkach nie będzie oddziaływać na nowo poznaną osobę tak mocno jak na Ciebie, więc może warto zbytnio się nie przechwalać. Nie chcesz przecież być odebrany jako osoba dla której liczy się tylko i wyłącznie praca a dom to tylko przeszkoda w realizowaniu swoich prywatnych ambicji.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi