Horoskop Skorpion Październik

Skorpion

23.10-21.11

 

Serce

To dla Ciebie najlepszy czas na miłość. Wielkie uczucie już niemal puka do Twoich drzwi. Musisz tylko otworzyć się na to co nowe i przestać wszystko tak szczegółowo analizować! Ani się obejrzysz poznasz kogoś w kim totalnie się zauroczysz. Twój zachwyt tylko zachęcić partnera do jeszcze większych starań o Twoje serce. Skorpiony w związkach również nie będą skarżyć się na brak wrażeń. Wasze uczucie rozkwitnie na nowo. Przeżyjecie z partnerem drugą miłość. Zaczniecie spędzać razem więcej czasu i cieszyć się własnym towarzystwem. Warto pomyśleć o niestandardowych rozwiązaniach – może wspólny kurs gotowania albo spontaniczna wycieczka w nieznane?

 

Dom i otoczenie

Nie wydarzy się nic niepokojącego. Istna sielanka. W tym miesiącu bardziej skupisz się na sobie. Sprawy bliskich zejdą nieco na drugi plan. Nikt nie będzie miał Ci tego za złe. Potrzebujesz też trochę czasu tylko dla siebie, dla siebie i partnera. Z całą rodziną i tak spotkasz się podczas najbliższej uroczystości. Spotkanie przybierze ciekawy obrót. Dowiesz się o członkach swojej rodziny rzeczy, w które ciężko będzie Ci uwierzyć. Życie okaże się o wiele ciekawsze niż niejedna telenowela.

 

Życie zawodowe

W pracy wszystko się poukłada. Zaczniesz lepiej dogadywać się ze współpracownikami i przełożonymi. Wszyscy będą Tobą zauroczeni. Weźmiesz udział w ważnym spotkaniu. Wykorzystaj moment i zrób wrażenie na szefie i pozostałym uczestnikom. Uwierz w swoje umiejętności negocjacyjne. Jeśli sobie zaufasz osiągniesz sukces. W końcu będziesz mieć kartę przetargową do rozmowy o awansie i podwyżce. Zarobione w tym miesiącu pieniądze wydasz dość szybko. Część zainwestujesz. Intuicja Cię nie zawiedzie. Możesz liczyć na zyski. W ten sposób unikniesz dziury w miesięcznym budżecie.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi