Horoskop Skorpion Marzec 2017

Skorpion

23.10-21.11

 

Serce

Układ planet, a przede wszystkim dobroczynny wpływ Wenus, sprawią, że Skorpiony w związkach nie zaznają rutyny. Nawet Ci, którzy ze swoją drugą połówką spędzili już pół życia, nie będą narzekać na nudę. Wzajemnie z partnerem będziecie o siebie dbać i dopieszczać. Twój ukochany nie będzie szczędził Ci czułych słów i miłych gestów. Świeżo zakochani także zaznają wielu przyjemności i romantycznych chwil u boku partnera. Padniecie sobie w ramiona i poczujecie się jak w raju. Samotne Skorpiony, szczególnie te które cenią sobie nade wszystko wolność i swobodę, postawią na spontaniczność. Twoje działania często będą nieprzewidywalne i niestety nie zawsze przemyślane. Z pewnością możesz liczyć na chwile miłosnych uniesień. Nie wyniknie jednak z tego nic konkretnego. Czasem nierozważnie nawiązane relacje odbiją Ci się czkawką i pożałujesz, że w ogólne się w nie zaangażowałeś.

 

Dom i otoczenie

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – to teraz Twoja maksyma. Zarówno młodsze jak i starsze Skorpiony poczują się w swoich czterech ścianach bardzo komfortowo. Stanie się to Twoja oaza spokoju, w której z chęcią będziesz relaksować się i zbierać siły na kolejne dni. Nieskory będziesz teraz do angażowania się w wyjaśnianie rodzinnych sporów i kłótni. Wszystkie istotne sprawy zostawisz „na później”, a sam skupisz się na własnej osobie. Dopiero w trzeciej dekadzie marca wrócą Ci chęci do spotkań z bliskimi i znajomymi. Młodsze Skorpiony wyjdą z ukrycia i zaczną szaleć na imprezach. Błogi spokój nie grozi już w tym czasie także starszym osobnikom. Ty będziesz jednak zajęty dziećmi, które postanowią niemal dosłownie wejść Ci na głowę. Nagle zapragną Twojej stu procentowej uwagi.

 

Życie zawodowe

Poczujesz się zmęczony zawodowymi obowiązkami. W trakcie pracy myślami będziesz w domu i po skończonym dniu z szybko będziesz wracał do swoich czterech ścian. Niektóre Skorpiony poważnie zastanowią się nad swoją karierą i być może zdecydują się na radykalne zmiany. Jeśli od dawna myślisz o zmianie pracy lub założeniu własnego biznesu najlepszym czasem na taki krok będzie koniec marca. W tym czasie Saturn pozytywnie wpłynie na wszystkie Twoje działania. Jeśli Twoja dotychczasowa praca Ci odpowiada, ten szczególny czas wykorzystaj na pielęgnowanie relacji ze współpracownikami i przełożonymi. Działaj zdecydowanie. W sytuacjach stresujących nie daj się ponieść emocjom. Pamiętaj, że cierpliwość i dokładność popłaca. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, osiągniesz sukces. Z większymi wydatkami na razie się wstrzymaj. Oszczędzone pieniądze mogą Ci się przydać w związku z niespodziewanymi sytuacjami. Prawdopodobnie czeka Cię wymiana popsutego sprzętu albo, jeśli posiadasz dzieci – opłata za szkolną wycieczkę.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi