Horoskop Skorpion Maj

Strona główna » Horoskop Skorpion ♏

Horoskop Skorpion ♏ – Maj 2018

23.10 – 21.11

 

Maj to dla Strzelców okres prosperity. Szczęścia nie zabraknie Wam w żadnym aspekcie Waszego życia. Nawet jeśli coś Wam się nie uda, to szybko okaże się, że wyszło to Wam na dobre. Sił witalnych będziecie mieć dużo więcej niż w poprzednich miesiącach i niemal wszystko co sobie zaplanowałeś uda się Wam osiągnąć przed wyznaczonym terminem.  Warto uważać jednak między 12 a 17 maja. Wtedy Wasza fortuna może spłatać niemałego figla, na którego nie byliście przygotowani, a skutki którego będzie odczuwać dłuższy czas.

Serce

Majowy weekend to czas romantycznych uniesień  we dwoje, niezależnie od tego czy jesteś w związku sformalizowanym czy luźnym. Po 10 maja Skorpiony mogą ponownie poczuć potrzebę dokonania zmian w swoim życiu, które już w poprzednich miesiącach chodziły im po głowie. Niestety maj jest to okres, w którym odwaga nie jest Waszą mocną stroną i prawdopodobnie swoje plany w tej materii odłożycie do szuflady. Warto zastanowić się nad tym by swojemu partnerowi / partnerce powiedzieć co Wam przeszkadza w Waszej relacji. Skorpiony będące samotnikami mogą przeżyć uniesienie serca, które skończyć się może namiętną niezapomnianą randką. Niestety znajomość ta może skończyć się równie szybko jak się zaczęła. Jedynie Skorpiony urodzne w dniach 4-12 listopada mogą liczyć na trwały związek.

 

Dom i Otoczenie

Maj to dla Skorpionów nie jest najlepszy miesiąc na prace budowlane. Zwykła wymiana uszczelek grozi Wam zalaniem dlatego wstrzymajcie się z pracami remontowymi na czerwiec kiedy to karta w tym temacie się odwróci. Niestety Wasze stosunki z siadami, nawet z tymi z którymi było Wam do tej pory po drodze mogą ulec znacznemu pogorszeniu. Szczęśliwie Wasze życie towarzyskie czeka rozkwit. Wiele imprez, spotkań i nowych osób których zauroczycie swoją osobą. Z osoba spod znaku Panny nie wchodzie w jakieś bliższe relacje, mogę się one dla Was źle skończyć.

 

Życie zawodowe

Jeśli macie jakiś cel, do którego dążycie już od dłuższego czasu warto teraz zintensyfikować swoje wysiłki, bowiem jest szansa na jego realizacje właśnie w maju. Jeśli szukacie nowej pracy, poczekajcie do połowy maja. Po 15 maja macie bowiem większą szansę na to, że Wasz wybór nowego pracodawcy będzie trafniejszy oraz to że rozmowa kwalifikacyjna będzie bardziej udana. Niestety jest niebezpieczeństwo tego, że obiecaną nagrodę nie otrzymacie i co więcej możecie usłyszeć że ogólnie budżet na nagrody został zawieszony. Szczęśliwie wiele Skorpionów wie jak dorobić nieco do domowego budżetu poza swoją codzienną pracą – i maj jest tym okresem w którym powinny posypać się Wam zamówienia.

 

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Skorpion Maj

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi