Horoskop Skorpion Maj 2017

Skorpion

23.10-21.11

 

Serce

Maj to miesiąc zakochanych – szczególnie odczują to Skorpiony. Będziesz chodzić z głową w chmurach. Dotyczy to zarówno Skorpionów w związkach jak i tych, które noce spędzają samotnie. Wolne Skorpiony mogą powoli żegnać się z tym stanem. Rozmarzony i nieprzytomny wzrok będzie także Waszą przypadłością. Nawet te najbardziej nieśmiałe Skorpiony ruszą za głosem serca i zawalczą o zainteresowanie swojego wybranka. Wenus będzie spoglądać na Ciebie przychylnym okiem, dlatego nie masz się czym martwić – wszystkie zaloty i miłosne próby zakończą się powodzeniem. Stałe związki przeżyją drugą miłość. Rozkwit uczuć i romantyzm gwarantowane – szczególnie w pierwszej dekadzie miesiąca. Dopiero pod koniec maja mogą pojawić się burzowe chmury. Na szczęście skończy się na przelotnym deszczyku i niegroźnej kłótni. Potem wszystko wróci do normy.

 

Dom i otoczenie

Zanosi się na awanturę w domu. Konflikty wybuchną pomiędzy rodzicami i dziećmi. To będzie wybuchowy miesiąc, pełen wrażeń. Winne wszystkiemu będą niedomówienia i sprawy załatwiane półsłówkami, przez co intencje niektórych członków rodziny zostaną błędnie odczytane. Musisz nauczyć się artykułować swoje zdanie i myśli. W ten sposób unikniecie wielu przyszłych awantur. Niemniej obecna sytuacja i nienajlepsze relacje z bliskimi skłonią Cię do refleksji. W przemyśleniach wspierać będą Cię najlepsi przyjaciele. To oni także wzmacniać będą Twoje kiełkujące plany związane z karierą zawodową. W związku z wieloma zawirowaniami w życiu, będziesz teraz unikać ludzi skomplikowanych, z problemami. Potrzebny jest Ci spokój i chwila czasu na przemyślenie wielu spraw. Raczej nie będziesz mieć ochoty na spotkania poza domem.

 

Życie zawodowe

Choć w głowie masz już gotowy plan rozwoju swojej kariery zawodowej, to jeszcze nie jest czas na jego realizację. Nie licz na to, że odniesiesz teraz sukces. Skup się raczej na poprawnym wypełnianiu obowiązków i przydzielonych Ci przez szefa nowych zadań. Nie zniechęcaj się jednak. Pamiętaj, że małymi kroczkami można dojść do celu. Powtarzać będą Ci to również Twoi przyjaciele. Spokojnie poczekaj, przyjdzie czas na realizację Twoich marzeń. Musisz tylko poczekać na odpowiedni moment inaczej cały plan weźmie w łeb, a Twoje starania pójdą na marne. Spróbuj zorganizować sobie czas w pracy w taki sposób, by mieć jeszcze chwilę na dopracowanie pomysłów na własny biznes. W tym miesiącu kasa będzie się zgadzać. Jeśli po głowie chodzi Ci jakaś większa inwestycja (np. na giełdzie), uzgodnij to z parterem.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi