Horoskop Skorpion Luty

Skorpion

23.10 – 21.11

Serce

W lutym Skorpion będzie potrzebować adoracji i uwagi bardziej niż zwykle. Nie buduj swojej pewności siebie jedynie na tym, co mówi o Tobie Twój partner. Tym bardziej, że z jego ust może paść kilka niemiłych słów. Nie oznacza to, że przestałeś być dla swojej drugiej połówki istotny. Zwyczajnie Twój partner może mieć gorszy czas. Jeśli jednak uważasz, że od dawne tkwicie w związku bez perspektyw, to czas najwyższy podjąć stanowcze kroki. Zaprzestań się łudzić, że nagle coś się w Waszym związku zmieni na tyle, byście mogli trwać dalej razem. Gwiazdy podpowiadają, że jeśli jest między Wami naprawdę źle, to szanse na poprawę są już niewielkie. Samotne Skorpiony niech nie liczą na nagłą fascynację drugą osobą. Miłość będzie omijać Skorpiony szerokim łukiem, mimo iż wielu wyczekuje jej od dawna. Nie zamykaj się jednak na nowe znajomości. Mogą one przynieść w przyszłości upragnione uczucie. Wśród znajomych może kryć się ktoś, kto teraz jeszcze wiele dla Ciebie nie znaczy, ale już niedługo może zawrócić Ci w głowie.

 

Dom i Otoczenie

W tym miesiącu Skorpiony będą twardo stąpać po ziemi. Uporasz się z kilkoma przykrymi przeżyciami i problemami, które od dawna trapią i nawiedzają otoczenie bliskich Ci osób. Niestety nie masz co liczyć na przyjaciół, nie będą oni w lutym zbytnio pomocni, a co gorsze będą Cię odciągać od Twoich spraw. Może to wywołać Twoją irytację. Staraj się ją nieco opanować. Nie przysporzy Ci ona nic dobrego, a może zrazić do Ciebie kilkoro dobrych przyjaciół. Luty to dobry moment dla Skorpionów na wybaczenie przykrości wyrządzonych Ci przez inne osoby. Krzywd, nawet tych bardzo bolesnych, nie warto zbyt długo rozpamiętywać. Niektóre Skorpiony mogą spodziewać się zaskakującego telefonu czy maila. Odezwie się do Ciebie osoba, która już dawno chciała odnowić starą znajomość. Może przynieść Ci to w przyszłości wymierną korzyść. Starsze Skorpiony powinny zadbać o zdrowie, szczególnie w dniach od 10 do 20 lutego.

 

Życie zawodowe

Co dnia będziesz wzmacniać swoją pozycję w pracy. Wszystko za sprawą Jowisza. Działaj jednak ostrożnie. Dobra passa, jaką będziesz się cieszyć, może innym przeszkadzać. Nie zdradzaj nikomu swoich planów i nie ogłaszaj wygranej do momentu, aż nie osiągniesz zakładanego planu. Przedwczesne samozadowolenie uśpi Twoją czujność i narazi Cię na razy od osób nieprzychylnych. Działaj jednak stanowczo i nie pozwalaj spychać siebie  na dalszy plan. Skorpiony pracujące w handlu, niech wstrzymają się z domykaniem interesów w lutym. Gwiazdy pokazują, że nie powinny one przynieść strat, jednak zarobek z nich będzie na tyle skromny, że finalnie nie będziesz z nich zadowolony. Jeśli zachowasz ostrożność, wykażesz się sprytem, nie odkryjesz swoich planów osobom niepowołanym, to w pierwszej dekadzie lutego możesz osiągnąć zamierzone plany.

2.5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi