Horoskop Skorpion Luty 2017

Skorpion

23.10 – 21.11

 

Serce

Skorpiony muszą uzbroić się w cierpliwość w swoich związkach. Możecie mieć wrażenie, że postepowanie Twojej drugiej połowy jest prowokacyjne i że cięgle wystawia Was na próbę. Może to wyglądać tak jakbyście mieli inne cele i szli w przeciwna stronę. Jednocześnie sprawy alkowy układać się będą Wam bez zarzutów, co będzie cementowało Wasz związek. Starajcie się w swoim związku przeciąć tą niezdrową sytuacje, bowiem jak każdy kopie do swojej bramki na dłuższą metę jest bardzo destrukcyjne. W drugiej połowie lutego, może nawet w ostatniej dekadzie miesiąca powinna nastąpić poprawa i oboje zrozumiecie że gracie w jednej drużynie. Będzie to okres w którym znacznie się do siebie ponownie zbliżycie. Rany z tego miesiąca się zagoją i w kolejny miesiąc wejdziecie bez większych trubulencji. Niektóre Raki przez sytuacje niezrozumienia w związku zaczną wspominać stare miłości. Szczęśliwie szybko się przekonają iż ocena dawnej miłości jaka macie w głowie rozmija się z prawdą. Tamta osoba to nie jest już ta którą znałyście / znaliście przed laty. Samotne Raki raczej nie zmienią swojego statusu, chyba że w ich otoczeniu znajdzie się atrakcyjna w Waszych oczach osoba spod znaku  Ryb. W lutym łatwo będzie Wam zaimponować tej osobie co znacznie ułatwi nawiązanie bliższej znajomości.

 

Dom i Otoczenie

Ostatnio w najbliższym otoczeniu mogło nieco wrzeć. Jeśli planujecie przeprowadzić poważne rozmowy z kimś z najbliższego otoczenia rodzinnego warto się nieco wstrzymać. Pozwólcie by emocje opadły, bowiem jeśli zaczniesz prowadzić dyskusje w gniewie do żadnego konsensusu nie dojdziecie. Możesz bowiem otrzymać oskarżenie, że wtrącasz się w nieswoje sprawy o których co więcej nie masz pojęcia. Dorosłe Raki mające dzieci nie będą miały z nimi większych problemów. Warto jednak pamiętać o technice marchewki w stosunku do nich. Raki myślące o remoncie, powinny się nieco wstrzymać i poczekać na wiosnę. Wszelkie pracy murarskie przysporzą Wam ogrom bałaganu w domu co może wzbudzić w Was dodatkową frustracje która odbije się niekorzystanie na Waszych relacjach rodzinnych i z najbliższymi. Co do życia towarzyskiego, to o ile Raki nie są świeżymi rodzicami, tylko młodymi singlami to w drugiej połowie lutego czeka Was wysyp zaproszeń na różnego rodzaju imprezy. Warto z nich skorzystać bowiem podczas ich macie szansę poznawać nowe ciekawe osoby. Nie zapomnijcie o urodzinach Waszych przyjaciół. Liczą oni na Waszą pamięć.

 

Życie Zawodowe

Raki mogą mieć w lutym kłopot ze swoim szefem. Nie będziecie wiedzieć co się dzieje. Raz będzie Was chwalił za jakiś projekt który był de facto błahostką, innym razem będzie wytykał każdy nawet najmniejszy błąd nie dając szans na wytłumaczenie się. Innym razem będzie niemal stoikiem, by kolejnego dnia robić karczemne awantury – ponownie o jakąś błahostkę. Jeśli nie planujecie zmiany pracy postarajcie się to przetrzymać z należytą godnością. Jest duże prawdopodobieństwo iż ma on swoje prywatne kłopoty które przynosi do firmy. Staraj się nie oceniać szefa, bowiem tylko poczujecie większą do niego awersję. Słońce wychodzi u Raków za to w odniesieniu do finansów. Możecie liczyć na przypływ gotówki. Nie jest określone z jakiego tytułu je otrzymacie. Biorąc pod uwagę sytuacje w pracy mogą to być jakieś udane inwestycje, dawny wreszcie spłacony dług czy, co rzadko się zdarza jakiś spadek. Przypływ środków finansowych pozwoli Wam na realizacje Waszych prywatnych planów, które przysporzą Wam zadowolenie, tak potrzebnego przy chwiejnym emocjonalnie szefie. Jeśli przypływ gotówki wynika z jakiejś udanej inwestycji, wstrzymajcie swoje plany na wodze. Udana inwestycja jednorazowa nie oznacza wcale że za moment będziecie mieszkać w wymarzonej willi czy jeździć Lexusem. Małymi krokami bowiem dalej zajdziecie.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi