Horoskop Skorpion Listopad

Horoskop Skorpion – Listopad 2017

24.10 – 21.11

 

Listopad będzie dla Was wyjątkowo szybki. Skupicie się na załatwianiu licznych spraw.  Kontakty z ludźmi staną się znacznie bardziej intensywne bowiem bez nich nie uda się osiągnąć tego co sobie zaplanowaliście. Dobrą informacją jest to, że Twoja osoba i jej pewność siebie zacznie działać jak magnes. Zaczniecie do siebie przyciągać innych, którzy de facto będą pomocni w osiąganiu celu. Od 11 listopada otrzymacie dodatkową dawkę energii. Warto pamiętać, że Wasze energiczne ale też dość obcesowe działanie może wywołać u innych poczucie lęku i niezadowolenia. Część osób może uznać Ciebie za osobę agresywną z która na dłuższą metę nie warto współpracować. Warto już teraz pomyśleć o stonowaniu swojego zachowania względem innych. Od 22 listopada za sprawą Wenus ponownie powróci do Waszego znaku stonowanie, które spowoduje że ponownie okażecie się osobą czarującą z charyzmą.

 

Serce

Zapowiada się duże nieporozumienie w Waszym związku, z którego warto wyciągnąć wnioski o sobie i swoim postępowaniu. Zarzucone będzie Wam bowiem, że Wasze postępowanie nie jest do końca tym czego oczekuje druga połówka. Mimo, iż wyraźnie zakomunikujesz motywy swojego postępowania to i tak w związku nie zapanuje sielanka tylko zawieszenie broni. Skorpiony, będące w związkach o krótkim stażu mogą stanąć przed tym, że partner lub partnerka zacznie się wycofywać z związku tłumacząc to tym że jest zbyt wcześnie na jakiekolwiek planowanie przyszłości. Jeśli związek jest trwały i sformalizowany, warto by Skorpiony dały dowody swojego zaangażowania i oddania. Same deklaracje mogą bowiem nie wystarczyć. Przekonaj partnera / partnerkę, że mogą na Was liczyć. Skorpiony samotne mogą liczyć na znalezienie drugiej połówki po 22 listopada. Wtedy to Wenus znajdzie się w Waszym znaku. Wasz silny magnetyzm i czarujący sposób bycia na płeć przeciwną działa wyjątkowo mocno, dlatego z łatwością oczarujecie każdego.

 

Dom i Otoczenie

Do 6 listopada Słońce z Neptunem może wywołać liczne domowe kłótnie i nieporozumienia które wprawią Was w kiepski nastrój. Okazja do poprawy relacji rodzinnych pojawi się dopiero w połowie miesiąca. Z dobrych informacji może okazać się, że macie uczynnego sąsiada, który będzie skory do udzielenia Wam pomocy – warto z niej skorzystać.  Biorąc pod uwagę Wasz magnetyzm i siłę działania, chętniej będziecie kontaktować się z osobami zdecydowanymi, które mają wielkie plany na przyszłość i wiedzą jak je realizować.  Będą one Wam wręcz imponować i napędzać Was do dalszego działania. Skorpiony pozostające w marazmie, właśnie pod ich wpływem mogą zdecydować się na zmiany i wziąć los w swoje ręce. Jest szansa na duże wsparcie ze strony Wodnika.

 

Życie zawodowe

Niestety horoskop skorpion w pierwszych dziesięciu dniach miesiąca, Wasz wpływ na to co dzieje się w pracy będzie niewielki. Ambicje warto schować i podporządkować się ogólnemu trendowi.  Jednak gdy Mars zawita w znak Skorpiona, dając dodatkową energię, wtedy rozwiń skrzydła i pokaż na co Cię stać. Tylko prośba by robić to dyplomatycznie i z rozwagą. Jeśli Skorpiony zamierzają prosić szefa o podwyżkę, to warto zrobić to w ostatnim tygodniu listopada, a podczas samej rozmowy nie zachowywać się zbytnio butnie. Istotne byście nie krytykowali pomysłów i inicjatyw innych osób. O okolicach 26 listopada nie podejmujcie żadnych decyzji wywołanych emocjami. Jest duża szansa na powzięcie wtedy decyzji która nie będzie dla Was korzystna. Dajcie sobie chwilę czasu na przemyślenie co najlepiej jest czynić.

4.88/5 (56)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi