Horoskop Skorpion Lipiec

Skorpion

23.10-21.11

 

Serce

W miłości zapowiada się wielki przewrót. Jeśli kochasz to namiętnie. Tym razem jednak opanują Cię emocje silne, jak jeszcze nigdy wcześniej. Ten wakacyjny romans zapewni Ci wiele wrażeń i przepięknych wspomnień. Partner będzie zaskakiwał Cię na każdym kroku. Na pewno nie będziesz się nudzić. Jeśli tylko tego zapragniesz, ta relacja może przerodzić się w trwały związek. Na razie jednak nie podejmuj tej ważnej decyzji. Pozwól dojrzeć Waszemu uczuciu. Niech sytuacja powoli się rozwija. Skorpiony z wieloletnim stażem postanowią spędzić urlop osobno. Ta decyzja jeszcze bardzie scali Wasz związek, bo podczas wypoczynku z dala od partnera tylko mocniej za sobą zatęsknicie i utwierdzicie się w przekonaniu, że jesteście dla siebie stworzeni.

 

Dom i otoczenie

Nie przejmuj się, jeśli nie uda Ci się dopiąć wszystkich spraw przed urlopem. Zanim wyjedziesz, sprawdź dokładnie wszystkie krany i zawory. Niestety za sprawą Neptuna, po powrocie z wypoczynku mogą czekać Cię niemiłe niespodzianki związane właśnie z awariami. Uważaj na fachowców, którzy mogą obiecać Ci dużo więcej, niż faktycznie zrobią. Na szczęście sam urlop doskonale się uda. Spędzisz go aktywnie, ucząc się nowych rzeczy i rozwijając swoje pasje. Wrócisz wypoczęty i pełen energii. Pamiętaj też, że w każdej sytuacji możesz liczyć na przyjaciół. Pomogą Ci w sprawie remontu jak i innych nagłych sytuacji. W połowie miesiąca okaże się jednak, że jeden z Twoich znajomych nie mówił Ci wszystkiego.

 

Życie zawodowe

Twój wysiłek w pracy nie pójdzie na marne. Już niedługo pojawi się okazja, o której marzyłeś od dawna. I wbrew temu, jakie plotki krążyły odnośnie tej sprawy, wcale nie będzie związać się ona z dużymi zmianami dla Ciebie. Zapomnij o przeprowadzce czy rezygnacji  wolnego czasu. Klucz do sukcesu tkwi w Twojej wiedzy i kwalifikacjach. Nie bój się jeśli czegoś nie wiesz, przecież wszystkiego można się nauczyć. Niektóre rzeczy przyswoisz niemal natychmiast, pójdzie Ci jak z płatka. Jeśli tylko trochę się postarasz, niedługo zaczniesz być postrzegany jako ekspert w danej dziedzinie. Podziękuj za to Plutonowi, który czuwa nad Tobą w lipcu. Pomoże Ci także w finansach. Może od razu nie trafisz na złoty pociąg, ale na pewno poczujesz przypływ gotówki.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi