Horoskop Skorpion Kwiecień 2017

Skorpion

23.10 – 21.11

 

Skorpiony w kwietniu będzie roznosić energia, którą  nie zawsze będziesz wstanie w pełni wykorzystać. Zaczniesz działać chaotycznie przez co część Twoi decyzji będzie niekorzystne dla Ciebie, a część szczęśliwie i często przez przypadek trafne. Skorpiony mogą liczyć na rozstrzygające wydarzenia dzięki którym będą wiedzieć na co mogą liczyć w życiu w najbliższym czasie. Niestety Skorpiony mogą być w drugiej połowie miesiąca zwodzone przez osoby od których są niestety zależne. Dlatego postaraj się baczniej analizować swoje decyzje, szczególnie w pierwszej połowie kwietnia, co nie będzie dla Ciebie tak oczywiste.

 

Serce

Przestań martwić się o swój związek. Jeśli Tobie zależy i troszczysz się o druga połówkę, oraz ona zapewnia Ciebie o niezmienności swoich uczuć względem Ciebie zaprzestań swoich podejrzeń. Pamiętaj, że wyciągając jakieś dawne kryzysy czy niedomówienia wprowadzasz tylko zamęt i nie potrzebne napięcia. Nie popadaj zbytnio w zwątpienie i melancholię  – Waszym relacjom nic bowiem nie grozi. Skorpiony pozostające singlami, w drugiej połowie mają większą szanse na spotkanie interesującej osoby. Nie będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. Zwyczajnie będzie Wam z nim lub z nią dobrze. Jednak jeśli wybierzecie się w jakąś podróż wrócicie przekonani że jesteście sobie pisani.

 

Dom i Otoczenie

Z początkiem miesiąca spadnie na Ciebie gro skarg od domowników. Mogą one mieć przeróżny charakter. Za mało poświęcasz się domowi, zbyt dużo obowiązków zrzucasz na nich, nie zawracasz uwagi na ich potrzeby. Tu kategoria uwag jest dość mocno rozpięta. Nie reaguj na te oskarżenia obrażaniem się czy wewnętrzna izolacją. Wyjdź tym oskarżeniom naprzeciw. Skorpiony urodzone między 11 a 17 listopada konflikty te ugaszą bardzo szybko. Pozostałe Skorpiony będą musiały jednak włożyć nieco pracy by odbudować swoją pozycję w domu. Między 10 a 20 kwietnia będziecie cieszyć się licznymi propozycjami spotkań ze znajomymi. Warto wybierać zaproszenia z rozwagą zważywszy na atmosferę w domu, by nie dać domownikom dodatkowych argumentów.

 

Życie Zawodowe

Jeśli macie jakieś ważne sprawy zawodowe do załatwienia, nie odkładaj tego na koniec miesiąca. Wiem nie będzie to łatwe bowiem zaprzątać Tobie będzie głowę sytuacja w domu. Jednak warto zakasać rękawy i wszystko co masz do zrobienia tu i teraz wykonywać na bieżąco. Pozwoli to uniknąć później oskarżeń o lenistwo lub niedbalstwo. Druga połowa miesiąca to bowiem czas w którym możesz otrzymać na głowę projekty dla Ciebie nowe. A nauka ich zajmie sporo czasu, którego nie będziesz już miał lub miała na dokończenie spraw z pierwszych dni miesiąca. Jeśli planujesz drobne wydatki, powstrzymaj się nieco. Nie będziesz bowiem miał lub miała wolnej głowy, która pozwoli Ci najrozsądniej zagospodarować swoim budżetem.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi