Horoskop Skorpion Grudzień 2017

Horoskop Skorpion – Grudzień 2017

23.10-21.11

 

Serce

Pamiętaj, że do tej samej rzeki dwa razy się nie wchodzi. Przypomnij sobie to powiedzenie szczególnie wtedy, gdy ze świątecznymi życzeniami odezwie się do Ciebie Twoja dawna miłość. Grzecznie podziękuj za życzenia. Możesz nawet zapytać, co słychać. Nie umawiaj się jednak na żadne spotkania. O wspólnym Sylwestrze zapomnij, bo tylko tego pożałujesz. Nie myśl o przeszłość, spójrz za to przed siebie, bo przyszłość zapowiada się całkiem ciekawie, także w miłości. Wolne Skorpiony mogą szykować się na zmiany. Nie obawiaj się zawierać nowych znajomości. To właśnie w ten sposób poznasz kogoś, kto nadaje na tych samych falach. Z kolei Skorpiony w związkach mogą przez chwilę stracić grunt pod nogami. Postaraj się jak najszybciej wyjaśnić niedomówienia z partnerem, a już przed Wigilią znów cieszyć będziecie się sielanką.

 

 

Dom i otoczenie

Marzą Ci się święta idealne. Żeby wszystko było przygotowane na tip-top, musisz bardzo się sprężyć i wziąć do roboty. Mając tak wiele spraw na głowie, poczujesz spore zmęczenie. Nawet w momencie zwątpienia nie zrezygnujesz jednak ze swoich ambitnych planów. Nie licz na pomoc ze strony bliskich. Niestety nie dostrzegą oni Twojego zaangażowania w przygotowania idealnego rodzinnego Bożego Narodzenia, jak i Twojego przemęczenia. Uznają to za stan całkowicie normalny. Oczy otworzą im się dopiero w święta i wtedy będzie im bardzo głupio, a Ty z satysfakcją zasiądziesz do wigilijnego stołu. W czasie rodzinnych spotkań z dalszą rodziną może dojść do ostrzejszej wymiany zdań. Po męczących świętach zadbaj o regenerację. Wybierz się do SPA albo chociaż ze znajomymi do kina. Pomyśl o sobie i swoim zdrowiu.

 

 

Życie zawodowe

Nie pozwól, by Twoim zachowaniem powodowały emocje. Teraz przyda Ci się otwarty umysł. Tylko analizując sytuacje i wyciągając konkretne wnioski wpadniesz na rozwiązanie, nad którym głowiły się najtęższe głowy w firmie. Nie przeraź się, jeśli po Twojej udanej akcji, wymagania szefa wobec Ciebie wzrosną. Ciesz się, że w końcu zostałeś zauważony, a Twój zapał do pracy doceniony. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zdecyduj się na kurs podnoszący kwalifikacje. W ten sposób jeszcze bardziej urośniesz w oczach szefa, a Twoja pozycja w firmie na pewno się umocni. Zrobisz w końcu krok do przodu. Być może zaowocuje to też większą świąteczną premią. Pod koniec miesiąca niektóre Skorpiony mogą otrzymać ciekawą propozycję zawodową. Zanim jednak poniesie Cię wyobraźnia i zaczniesz snuć wielkie plany na przyszłość, sprawdź co kryje się za ta ofertą.

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi