Horoskop Skorpion Czerwiec 2017

Skorpion

23.10-21.11

 

Serce

Samotne Skorpiony czeka wielka niespodzianka. Na swojej drodze w końcu spotkasz kogoś bardzo wartościowego. Trzymaj jednak emocje na wodzy. Twój ideał – cudowny i doskonały, niestety w tej chwili tworzy związek z kimś innym. Zanim zrobisz jakiś ruch, zastanów się, czy wybranek jest tego wart. Może ponosi Cię fantazja i zbyt idealizujesz tę druga osobę? Wenus przyniesie Ci w tym miesiącu wiele uniesień. Może się jednak okazać, że to tylko chwilowe zauroczenie i niedługo czar pryśnie. Od Ciebie zależy czy zachłyśniesz się chwilowym zafascynowaniem, czy odezwie się rozum i odwiedzie Cię od złego. Skorpiony w związkach nie będą narzekać na posuchę w łóżku. Seks zacznie smakować jak jeszcze nigdy dotąd. Z kolei jeśli właśnie leczysz rany po rozstaniu, jeszcze trochę będziesz musiał walczyć z tęsknotą i pustką po ukochanej osobie.

 

Dom i otoczenie

Otwórz się na nowe znajomości. Zacznij nieco bardziej ufać ludziom, a oni odpłacą Ci tym samym. Na pewno nie pożałujesz. Na swojej drodze spotkasz serdeczne dusze, które wniosą do Twojego życia coś nowego. Zyskasz cenne znajomości – może także takie na długie lata. W rodzinie wszystko będzie świetnie się układać. Mimo że czasami posprzeczacie się w domu, z żadnej strony nie padną bardzo ostre słowa. Każdy konflikt zażegnacie w zarodku. Przekonasz się, że Wasze rodzinne relacje są szczere i oparte na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. W tym miesiącu szczególnie dobrze dogadasz się z Rybami, Koziorożcami i Bykami. Szukaj ich w swoim otoczeniu – przyniosą Ci szczęście.

 

Życie zawodowe

W firmie właśnie rozpoczyna się sezon urlopowy. Większość osób wyjedzie na wakacje. Ty za to zostaniesz na głowie z wielkim bałaganem. Prawdopodobnie utkniesz w miejscu z wieloma rzeczami. Staraj się opanować nerwy i działać z rozwagą. Nie będzie to jednak czas stracony, bo w międzyczasie wpadniesz na kilka dobrych pomysłów. Nie czekaj z przedstawieniem ich szefowi, bo osoba, która nie jest Ci do końca przychylna, już szykuje się do ataku. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie finansowo będzie Ci się wiodło bardzo dobrze. Wpadniesz na genialny pomysł, jak zarobić dodatkowy grosz. Znajdziesz też ciekawą ofertę lokaty.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi