Horoskop Ryby ♓

Strona główna » Horoskop Ryby ♓

Horoskop Ryby ♓ – Czerwiec 2018

19.02 – 19.03

Zły los w końcu się od Ciebie odwróci. Spodziewać możesz się przede wszystkim sukcesów na tle zawodowym i finansowym. Nieco gorzej może ułożyć się niektórym Rybom w związku. Wszystko zależy jednak od Twojego nastawienia.

 

Serce

Ryby w długoletnich związkach mogą mieć wrażenie, że przestają nadawać z partnerem na tych samych falach. Prawdopodobnie poczujesz, że rozmijasz się z ukochaną osobą w najważniejszych dla Ciebie sprawach. Postaraj się temu jakoś zaradzić. Jeśli w porę nie zareagujesz, Twoje obawy mogą stać się bardzo realne. Wszystko zależy od Twojego nastawienia i woli do kompromisów. Wszystkie Ryby, niezależnie od tego jak długo są ze swoją drugą połówką, powinny postarać się zbliżyć do ukochanej osoby. Pielęgnujcie wzajemne uczucie. Aura będzie sprzyjać, wyjedźcie na weekend albo dłuższe wakacje. Samotne Ryby niestety nie mogą liczyć na to, że w ich sercu zagości nowa miłość przynajmniej do połowy czerwca. W trzeciej i czwartej dekadzie miesiąca może się to jednak zmienić. Rybo, bądź czujna! W tym czasie na swojej drodze możesz spotkać kogoś całkiem ciekawego. Będzie Cie też stać na zrobienie czegoś niebanalnego.

 

Dom i otoczenie

W tym miesiącu nie grożą Ci żadne konflikty na tle rodzinnym. Nie oznacza to jednak, że powinieneś odpuścić ten temat. Czasami trzeba będzie przywołać najbliższych do porządku. Choć nie jesteś urodzonym przywódcą, w razie potrzeby wykażesz się inicjatywą i przejmiesz stery. W czerwcu planety obdarzą Cię energią, werwą i zaradnością. Dzięki Temu w Twoim domu wszystko będzie w najlepszym porządku. Jeśli tylko masz ochotę spotkaj się z najbliższymi lub przyjaciółmi. Wypad na działkę, spontaniczny grill czy nawet zwykła kawa z ciastkiem na tarasie bardzo Cie odpręży. Ryby, które wpadną w kłopoty, mogą liczyć na pomoc rodziny. Choć bliscy mogą mieć różne zdanie na daną sytuację, nie denerwuj się, słuchaj i wyciągaj dla siebie jak najlepsze wnioski i rozwiązania. Z ich praktycznych rad odniesiesz wiele korzyści.

 

Życie zawodowe

Niektóre Ryby na początku miesiąca mogą zmagać się w pracy z małymi kłopotami. Nie martw się jednak, bo nawet jeśli ktoś rzuci Ci kłody pod nogi, Ty świetnie wybrniesz z każdej sytuacji. Będziesz pełen determinacji i energii do działania. Taka postawa przełoży się na sukcesy zawodowe i finansowe. W szczególności młodsze Ryby przełamią się i pokonają swoją nieśmiałość. Zabłyśniesz na tle grupy. Ryby zastanawiające się nad zmianą pracy, nie powinny długo zwlekać. Czerwiec to dobry moment na tego typu zmiany, jeśli czujesz, że właśnie tego potrzebujesz. Teraz bardzo na tym skorzystasz. W finansach również czeka Cię dobra passa. Jeśli myślisz o kredycie, nie wahaj się i śmiało składaj wniosek w banku. Być może otrzymasz kredyt na preferencyjnych warunkach. Uważaj jednak na dni od 15 do 18 czerwca, w tym czasie wszelkie Twoje obawy mogą się zmaterializować. Staraj się myśleć pozytywnie i nie szukaj dziury w całym.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 01.06.2018

Kategoria.: Horoskop Ryby

 

4.65/5 (158)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi