Horoskop Ryby Wrzesień

Ryby

19.02-20.03

 

Serce

Niestety dla Ryb nie będzie to dobry miesiąc. Wszystko za sprawą wojowniczego Marsa, który będzie spoglądał na Ciebie z ukosa. Ryby w parach będą kłócić się z partnerami o każdą błahostkę. W wielu przypadkach do głosu dojdą też dotąd skrywane odmienne opinie i poglądy. Nie odczujesz wsparcia partnera, co bardzo Cie przytłoczy. W pewnym momencie może dopaść Cię rezygnacja i silne przekonanie, że tylko na siebie możesz liczyć w wielu sprawach. Niektóre Ryby będą rozczarowane postawą swojego partnera i postanowią zakończyć nieudany związek. Samotne Ryby również powinny szykować się na porażki w miłosnych podbojach. Na szczęście wraz z upływem dni w sercach wszystkich Wodników zacznie robić się nieco cieplej. Romantyzm i dobra passa wrócą w ostatnich dniach września. Z pewnością poprawi to Twój nastrój i chęć do nawiązywania znajomości czy pielęgnowania już zbudowanych relacji.

 

Dom i otoczenie

W domu różnie będzie się układać. Szczególnie młodsze Wodniki będą miały humorki i stworzą wiele sytuacji do starć i większych kłótni. W gronie rodzinnym zamiast spokojnych rozmów raczej przygotować musisz się na ostre dyskusje i wymianę zdań. Gorsza atmosfera w domu skłoni Cię do wyjścia z domu i poszukania swojej samotni. Tam odreagujesz wszystkie złe emocje. Na szczęście los w końcu się do Ciebie uśmiechnie. Pod koniec miesiąca Twoje życie towarzyskie i rodzinne znów nieco rozkwitnie. Wraz ze znajomymi wybierzesz się na kawę czy bardziej zakrapianą imprezę. Także Twój dom będzie otwarty na gości. Kontakt z życzliwymi Tobie ludźmi pozytywnie Cię naładuje. Poprawi się Twój humor i samopoczucie. Przemyślisz kilka ważnych spraw i postanowisz naprawić relacje z niektórymi krewnymi. Postawisz też na rozwój własnej osoby i spełnianie swoich marzeń.

 

Życie zawodowe

Bardzo prawdopodobne, że w tym miesiącu Twoje oszczędności zostaną nadszarpnięte. Czekają Cię niespodziewane wydatki. Ktoś może odezwać się do Ciebie w sprawie spłaty zaciągniętego kiedyś długu. Szczególnie Ryby urodzone w marcu powinny bardzo pilnować gotówki i nie dać się złapać na wyprzedaże i tzw. „okazje”. Wstrzymaj się też z inwestowaniem pieniędzy. Jeśli myślisz o zakupie samochodu, mieszkania czy domu, zostaw to na kolejne miesiące. Wrzesień zdecydowanie nie sprzyja takim decyzjom. Chociaż w Twoim portfelu na razie nie przybędzie gotówki, warto skupić się na pracy. Twoje zaangażowanie i precyzja zostaną zauważone. Na fali powodzenia może udać Ci się zaimponować szefowi. Nie bój się artykułować swojego zdania na forum firmy. Jeśli wpadniesz na pomysł, który uznasz za wart realizacji, nie zwlekaj z zaproponowaniem tego swoim przełożonym. Przyniesie to korzyści firmie a także w dłuższej perspektywie Tobie.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi