Horoskop Ryby Styczeń

Ryby

19.02 – 20.08

Serce

Samotne Ryby zdecydowanie częściej wybierać będą spokojne wieczory w domowym zaciszu. Nie w głowie Ci teraz poszukiwania drugiej połówki. Nieco bardziej towarzyskie osoby spod tego znaku skuszą się co najwyżej na kameralne posiadówki ze znajomymi – idealnie jeśli odbywać będą się w ich domu. Dobrzy przyjaciele wpadną na pomysł, by zeswatać Cię z kimś z ich otoczenia. Nie rób wtedy awantur i nie krytykuj ich pomysłu. Chcą przecież dla Ciebie jak najlepiej. Jeśli nawet nie jesteś zainteresowany ich propozycją, spotkaj się z wytypowanym przez nich amantem. W ten sposób zadowolisz przyjaciół i nie dasz im powodów do marudzenia. A może okaże się, że randka będzie u dana i nie skończy się tylko na jednej? Ryby w stałych związkach będą miały teraz wiele okazji do kontaktów z płcią przeciwną. Ni koniecznie spodoba się to Twojemu partnerowi. Tylko od Ciebie zależy czy będzie miał powody do zazdrości. Na horyzoncie pojawi się ktoś bardzo Tobą zainteresowany. Kusić może Cię niezobowiązujący flirt. Jeśli jednak zależy Ci na obecnym partnerze, dwa razy zastanowisz się zanim rozwiniesz znajomość z nieznajomym amantem.

 

Dom i otoczenie

Będzie Cię trapić przeczucie, że nadchodzi gorszy czas w rodzinie. Być może okaże się, że związek bliskich Ci osób właśnie przeżywa kryzys lub ktoś podupada na zdrowiu. Twoja w tym głowa, by nie dopuścić do najgorszego scenariusza. Zaoferuj swoja pomocną dłoń. Na pewno z chęcią bliscy skorzystają z Twojego wsparcia. Pamiętaj jednak, by na siłę nie wchodzić z butami w czyjeś życie.. Najwyższy czas na powrót do ulubionego hobby. Wodniki, które zaprzestały treningów, powinny wrócić na siłownię czy basen. Z pewnością poprawi się Twoje samopoczucie i kondycja, która w ostatnim czasie mocno podupadła. Jeśli będziesz mieć okazję wyjść na imprezę, zrób to i zrelaksuj się. Pamiętaj jednak, by nie zaniedbywać rodziny. Atmosfera w domu Wodników zależeć będzie teraz tylko i wyłącznie od nich samych. Znajdź nieco czasu dla partnera i dzieci. Na pewno docenią wspólne rozmowy, spacery czy zabawy. Starsze z dzieci może potrzebować porady dotyczącej kariery zawodowej czy dalszej edukacji

 

Życie zawodowe

Teraz bardzo łatwo osiągniesz to, co sobie zamierzyłeś. Sprzyjają Ci planety, dlatego nie bój się wyjść przed szereg i przedstawić swoje pomysły. Nawet te najbardziej szalone mogą spodobać się szefowi, który poprosi Cię o wprowadzenie je w życie. Ostrożnie dobierz sobie zespół do realizacji tych zadań. Wśród współpracowników może znaleźć się ktoś, kto patrzy na Ciebie nieprzychylnym okiem i z radością będzie oglądał Twoją porażkę. Bądź czujny a swoje obowiązki wykonuj z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Tak postępując, możesz gotować się na sukces. Wodniki zmieniające pracę na początku roku, powinny uwierzyć we własne możliwości i wśród nowych kolegów pokazać się z najlepszej strony. Bądź miły i uprzejmy, potwierdzaj swoje kompetencje i wiedzę, a nowy rozdział w karierze rozpocznie się obiecująco. Nawiązując nowe znajomości w pracy uważaj na Strzelca i Wagę. Wodniki z własną działalnością, które planują poszerzyć zespół, niech zorganizują rekrutację pomiędzy 8 a 12 stycznia. Wtedy najlepiej układać będą się Twoje relacje z ludźmi. Poznasz się na każdym. Finansowo Wodnik nie będzie narzekać. Niemniej warto odłożyć pewną sumę na nieprzewidziane wydatki.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi