Horoskop Ryby Styczeń 2017

Ryby

19.02 – 20.08

W pierwszej połowie miesiąca w Twoich uczuciach zapanuje chaos. Nie obawiaj się jednak tego. Nie dotkną Ciebie z tego tytułu żadne straty bowiem jak zwykle Twoja intuicja pozwoli ominąć Tobie wszelkie niebezpieczeństwa.  To nie jest również Twój czas na zabieranie się do jakiejś wytężonej pracy, dlatego nie podejmuj się wielu spraw. Wszystkie nie uda się Tobie pozamykać do końca. Jeśli czegoś lub kogoś nie będziesz pewny to nie ryzykuj. Wycofaj się przeczekaj. Wszystko samo się ułoży. W tym miesiącu może okazać się, że z części planów będzie konieczność wycofania się. Niemniej otworzą się przed Tobą nowe możliwości i szanse często lepsze. Ryby urodzone po 10 marca, oazą się świetnymi pracownikami oraz doskonałymi paniami domu lub gospodarzami.

Serce

Samotne Ryby wezmą sprawy w swoje ręce. Zapomną co to nieśmiałość, poczujesz przypływ odwagi i stanowczości do momentu aż wypatrzona osoba nie stanie się Twoim życiowym partnerem. Koniec miesiąca jest w sprawach sercowych mniej korzystny. Wtedy poczujesz niepewność i możesz przekonać się że nie możesz mieć każdego którego zechcesz. Ryby w stałym związku powinny zacząć bardziej skupiać się na dobrych stronach swojego partnera a nie ciągle szukać  dziury lub wytykać wady. Inaczej długie ciche dni macie jak w banku.

 

Dom i Otoczenie

W domu weźmiesz sprawy w swoje ręce i przywrócisz prawidłowy bieg rzeczy. Również sprawy które dotąd wymykały się Tobie spod kontroli opanujesz po mistrzowsku. W okresie od 9 do 25 stycznia możesz poczuć potrzebę zrobienie noworocznych porządków. Jeśli masz dzieci możesz im wtedy przydzielić nowe domowe obowiązki, celem ich edukacji. Tylko konsekwentnie się tego trzymaj, odpuszczenie nie jest bowiem wychowawcze. Stracisz cierpliwość do ludzi, którzy w Twoim otoczeniu ciągle narzekają lub mają do Ciebie jakiś żal lub pretensje. Powiesz im co od dawna leży Tobie na sercu i dzięki temu poczujesz się znacznie lepiej.

 

Życie zawodowe

W tym miesiącu posypią się korzystne propozycje i będziesz miał lub miała w czym przebierać.  Nie bój się podjąć decyzji, nawet jeśli nie masz wszystkich potrzebnych informacji. Decyzje przemyśl rozważnie – będzie ona najlepszym z możliwych wyborów. Pierwsze sukcesy pojawią się bardzo szybko, niemal nagle co Ciebie mocno zaskoczy. Jeśli przyjdzie Tobie do  głowy jakiś zwariowany pomysł to go nie odrzucaj, bowiem niebawem może pojawić się okazja, a nawet konieczność do jego realizacji. To Twoja fantazja, a nie wiedza czy doświadczenie podpowiedzą Tobie jak go zrealizować. Jeśli planujesz wejść w jakiś nowy interes to posłuchaj swojej intuicji, a nie danych. Jeśli bowiem masz złe przeczucie to nie zagłuszaj jego tylko zwyczajnie poczekaj na bieg wydarzeń lub zrezygnuj.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi