Horoskop Ryby Sierpień

Ryby

19.02 – 20.03

 

Pora zacząć dbać o swoją kondycję. Nieprzespane noce, zła dieta, brak ruchu na świeżym powietrzu mogą wystawić Wam teraz rachunek w postaci dolegliwości zdrowotnych. Trzeba więc będzie odwiedzić lekarza, kardiologa, dietetyka czy nawet dentystę. Możecie w tym miesiącu poczuć potrzebę zaaplikowania sobie kuracje domowymi sposobami. Istotne żebyście zadbały o siebie. W pracy czekają Was nowe obowiązki, często spowodowane czyjąś nieobecnością. Dodatkowo możecie otrzymać nowe lub więcej zamówień, które wynikają z rosnącego popytu na usługi oferowane przez Wasza firmę. Ryby prowadzące własną działalność gospodarczą dzięki temu otrzymają większe wpływy na do firmowego czyli de facto domowego budżetu. W znaku Lwa Ryby mogą liczyć na pobudzenie swojej empatii. Teraz bowiem będzie skłonne pomagać innym. Wasze relacje z otoczeniem znacznie się poprawią. Staniecie się bardziej przyjacielskie, serdeczne i opiekuńcze. A te właśnie cechy doceni Wasze otoczenie. Możecie poczuć potrzebę poprawy warunków Waszej pracy. Wynikać to może z chęci poprawy Waszego stanu zdrowia, z którym mocno skorelowana jest Wasza praca. Dlatego chętnie złapiecie za podręczniki, zaczniecie szukać szkoleń czy pójdziecie na kurs managerski.

 

Serce

W tym miesiącu nie będzie skłonne do wychodzenia z domu. Domatorstwo zagości w Waszych potrzebach. Romantyczne wypady, czy poszukiwanie erotycznych dozań – tego nie będzie potrzebować. Ryby z stałych związkach zaczną zwracać uwagę na zdrowie swoich bliskich starając się zapewnić im lepsze warunki życia. Może zrobicie przemeblowanie celem uzyskania większej harmonii w domu lub zmienicie kolor ścian. Ryby planujące ślub skupia się na przygotowaniach do niego. A na wspomnienia o planowanym własnym gniazdku będziecie czuć wręcz ciarki na plecach. Ryby urodzone w pierwszych dniach swojego znaku powinny postarać się zapanować nad swoimi emocjami oraz strać się nie dawać partnerowi powodów do podejrzliwości. Co więcej możecie zacząć drażnić swojego partnera swoją zaborczością i humorami tym bardziej że finalnie okazać się może że nie mają one racjonalnych podstaw. Całość sytuacji może doprowadzać do narastania konfliktów, które dość łatwo można zniwelować aktywnym wypoczynkiem lub większymi porządkami w domu. W ostatnich dniach sierpnia, Ryby mogą wpaść w lekkie rozdrażnienie rozrzutnością swojej drugiej połówki lub nieracjonalnymi jej / jego nieracjonalnymi decyzjami. Unikajcie też wszelkich aluzji w odniesieniu do rodziny partnera / partnerki. Żadna rodzina nie jest idealna – Wasza również. Dlatego uzbrójcie się cierpliwość i wyrozumiałość.

 

Dom i Otoczenie

W tym miesiącu wygracie w swojej rodzinie tytuł gospodarza miesiąca. Sprawy domowe pochłoną Was w znacznej mierze. Oddacie się organizowaniu remontu, małego przemeblowania, czy choćby zmianie kolorystyki Waszego mieszkania na bardziej oryginalny. W tym miesiącu w domach niektórych Ryb pojawić się może nowy domownik i mowa tu i jakimś czworonogu. Mimo że spowoduje on pojawienie się dodatkowych obowiązków to będą one dla Was jednak czyms przyjemnym. W ostatniej dekadzie sierpnia Ryby mogą liczyć na zaproszenia na różnego rodzaju przyjęcia i imprezy okolicznościowe ze strony swojej rodziny i kuzynów.

 

Życie zawodowe

Dla Ryb lubiących spokój i rutynę, będzie to wyjątkowo spokojny miesiąc. Ryby o duszy artystycznej nazwą go nudnym i apatycznym miesiącem. Najważniejszymi atutami waszego charakteru w pracy, okaże się Wasza skrupulatność, pilność i cierpliwość. Czasami będziecie też zmuszone zastępować kolegów i koleżanki. Niestety może okazać się że osoba przed wyjazdem na urlop nie zostawiła Wam wystarczającego statusu i co więcej wiele spraw nie jest z jej strony dociągnięte do końca. W tym miesiącu warto też powalczyć ze starymi procedurami panującymi w Twojej organizacji. Niestety zmiany te mogą się nie spodobać innym i zrodzić się może bunt przeciwko Tobie. Jeśli masz szefa na miarę XXI wieku wesprze Ciebie w realizacji zmian i oboje będzie finalnie z nich zadowolone. Jeśli jednak Twój przełożony traktuje prace tylko jako miejsce zarobku to niestety Twoje plany mogą spalić na panewce a Tobie przysporzą tylko wrogów. W wyniku niepewności w pracy możecie poczuć potrzebę rozwoju własne osoby. Zaczniecie rozważać możliwość rozpoczęcia jakiegoś kursu potrzebnego w zawodzie jaki wykonujecie. Sierpień nie będzie niestety korzystny pod względem finansowym. Poczujecie raczej większy odpływ pieniędzy niż ich przypływ. Wyjątkiem mogą być Ryby, które mają uzdolnienia manualne. To dzięki nim mogą liczyć na dodatkowe, aczkolwiek niewielkie źródło dofinansowania ich codziennych potrzeb finansowych.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi