Horoskop Ryby Październik

Ryby

19.02-20.03

 

Serce

Czas na spojrzenie w głąb własnej duszy i odpowiedź na pytanie, czy ważniejsze jest dla Ciebie szczere uczucie, czy stawianie na swoim za wszelką cenę. Musisz zrozumieć, że chwilami warto pójść na kompromis i zgodzić się z racjami partnera. Niektóre Ryby zaczną dogłębnie analizować swoje związki. Jeśli nie jesteś pewny co do swoich uczuć, powiedz o tym swojej drugiej połówce. Może się okazać, że ta druga osoba również ma wątpliwości. Ułożenie planet, w tym łaskawy Neptun, pomoże Wam znaleźć rozwiązanie. Samotnym Rybom niestety nie będzie się układać. Ktoś, na kim Ci zależało, okaże się niewart Twoich starań. Zanim się po tym otrząśniesz, upłynie sporo wody.

 

Dom i otoczenie

Zawirowania w miłości nie przeniosą się na relacje rodzinne. Każdą wolną poświęć na swoje przyjemności. Wszyscy w koło to zrozumieją i nawet udowodnią, że sami też potrafią dać sobie radę. Dom będzie wysprzątany, a stół suto zastawiony. Nie musisz mieć wyrzutów sumienia. Tobie też należy się chwila wytchnienia. Zrób coś, co sprawia Ci przyjemność. Śmiało możesz odezwać się też do starych znajomych. Z chęcią wybiorą się z Tobą do kina czy na pyszna kawę z ciastkiem.

 

Życie zawodowe

Postaraj się słuchać innych. Ich porady są szczere i dawane w dobrej wierze. Szybko rozeznasz się, kto Ci kibicuje, a kto z chęcią kopałby pod Tobą dołki w pracy. Wiedząc to, w łatwy sposób ominiesz firmowe konflikty i nie wplątasz się w żadną intrygę. Masz sporo nowych pomysłów. Na razie jednak schowaj je głęboko do szuflady. To nie czas na wychodzenie przed szereg. Nawet najlepsza inicjatywa zostanie skrytykowana przez szefa. Staraj się dostosować do okoliczności panujących obecnie w firmie. Niedługo wszystko się zmieni i Ty i firma złapiecie wiatr w żagle. Jeśli w tym momencie zamykasz jakiś projekt, nie staraj się go już poprawiać. Co za dużo to niezdrowo. O ile wszystkiego nie zepsujesz Twoje finanse będą się stopniowo poprawiać.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi