Horoskop Ryby Marzec 2017

Ryby

19.02-20.03

 

Serce

Neptun sprawi, że samotne Ryby nabiorą ochoty na flirt i randkowanie. Okazję do romansu będą mieli przede wszystkim urodzeni na przełomie lutego i marca. Nie oznacza to jednak, że pozostali, nie zaliczą kilku ciekawych spotkań. W tym miesiącu każda Ryba marząca o miłości ma szansę ja przeżyć. Cudownie i sielankowo zapowiada się także w związkach. Ze stałym partnerem uda Ci się osiągnąć pełen spokój i harmonię. Poczujesz się bezpiecznie u boku swojej drugiej połówki. Jeszcze niezaobrączkowani zaczną zastanawiać się nad ustatkowaniem. Co, którzy mają już za sobą występ na ślubnym kobiercu, tylko utwierdzą się w fakcie, że dobrze wybrali i wędrują przez życie z tą jedyną osobą. Jeśli kochasz bez wzajemności, porzuć tę drogę i poszukaj innego pomysłu na swoją przyszłość. Nie pielęgnuj fantazji i złudnych marzeń, inaczej na długo utkniesz w matni.

 

Dom i otoczenie

Jesteś raczej spokojny i taktowny. Zwykle nie brak Ci ogłady. Tym razem sytuacja w rodzinie może Cię jednak doprowadzić do skraju wytrzymałości. Przesadzisz z krytyką i niechcący kogoś urazisz. Będziesz się potem tłumaczyć ze swojego zachowania. Postaraj się jednak nie być zbyt uległy i sentymentalny. Tym razem to Ty masz rację i nikt Ci tego nie będzie mógł odmówić. Z tego co zaszło wyciągniesz wnioski na przyszłość. Niemniej ciesz się obecnością swoich bliskich i doceniaj ich troskę i zainteresowanie Twoją osobą. Już niedługo wśród nich może zabraknąć osoby Ci najbliższej. Będziesz musiał poradzić sobie z pustką i smutkiem po stracie. Z dobrym słowem na pewno pojawią się przyjaciele, którzy pomogą Ci odnaleźć się w nowej, niezbyt komfortowej sytuacji. Wodniki urodzone w marcu zajmą się pielęgnowaniem własnych pasji.

 

Życie zawodowe

To będzie dość ciężki miesiąc w pracy. Nawarstwią się zaległości, z którymi będziesz musiał radzić sobie sam. Niektóre zadania trzeba będzie przełożyć w czasie z czego na pewno zostaniesz rozliczony. Nie ma jednak co marudzić i rozkładać rąk. Zakasaj rękawy i bierz się do pracy. Nieco więcej energii będą miały młodsze Wodniki, przede wszystkim urodzone przed 22 lutego, i to one otrzymają szansę od losu. Na horyzoncie pojawi się szansa jedna na milion. Nie przegap jej i postaraj się dobrze ją wykorzystać. Może przynieść Ci spore korzyści – finansowe i zawodowe. W końcu poczujesz się doceniony i rozwiniesz skrzydła. Wodniki prowadzące własny biznes postanowią zaryzykować. Odważna decyzja może się opłacić. Czas na zmiany, w których wesprze Cię Merkury. Ta sama planeta sprzyjać będzie tym, którzy szykują się do ważnych spotkań, wystąpień czy egzaminów. Kluczem do sukcesu jest dobre przygotowanie i pewność siebie.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi