Horoskop Ryby Maj

Strona główna » Horoskop Ryby ♓

Horoskop Ryby ♓ – Maj 2018

19.02 – 19.03

Maj nie należy do najszczęśliwszych miesięcy dla Ryb w tym roku. Z części planów Raby będą musiały zrezygnować, dlatego warto zrewidować swoje plany i raczej skupić się na planie w wersji minimalistycznej. W kolejnych miesiącach powinno być już lepiej. Niestety horoskop pokazuje, że część Ryb mimo ostrzeżeń wda się w przedsięwzięcie które będzie ciągnąć się bardzo długo a efekty z niego będą dość mizerne. Ryby urodzone w pierwszej dekadzie marca mogą liczyć na wydarzenie które zmieni ich życie o 180 stopni.

 

Serce

Samotne Ryby powinny odważyć się zrobić ten pierwszy krok. Dotyczy to przede wszystkim Ryb panów. Horoskop sugeruje byście odważyli się wyznać osobie do której od dłuższego czasu pałacie uczuciem swój do niej stosunek. Jest duże prawdopodobieństwo że dziewczyna ta czeka na Wasz ruch. Panie Ryby będą miały większą szanse poznania mężczyznę zaradnego życiowo, który będzie wiedział jak się Wami zaopiekować. Niestety Ryby, w szczególności Panie, urodzone w pierwszej dekadzie swojego znaku mają znacznie wyższe prawdopodobieństwo zakochania się w kimś bez wzajemności. Szczęśliwie, ta nieszczęśliwa miłość nie będzie długo zaprzątać Wam głowy.

 

Dom i Otoczenie

Zmiana jest czym stałym. W tym miesiącu na szczególną uwagę zasługują Ryby, które dochowały się już dorosłych dzieci. Jest duże prawdopodobieństwo, że usłyszycie od nich iż planują wyprowadzkę bowiem chcą być już na swoim. Uczucie pustki jest czymś naturalnym, jednak szybko okaże się że nowa sytuacja jest dla Was bardzo komfortowa. Ryby młode poczują rozterkę życiową. Z jednej strony zechcą żyć po swojemu z dala od rodziców, z drugiej jednak brakować im będzie poczucia domowego bezpieczeństwa. Jeśli nie odważycie się na ten krok w maju, to już niebawem decyzja ta zostanie podjęta przez Was w czym może pomóc Wam druga połówka.

 

Życie Zawodowe

W Życiu zawodowym raczej stagnacja. O robieniu kariery w maju raczej zapomnijcie. Na podwyżkę też nie macie co marzyć. Nie warto tez podejmować tych tematów z Waszym szefem bowiem nawet jak uzyskacie jakieś obietnice to finalnie okaże się że ich nie otrzymacie co może skończyć się tylko zatargiem z przełożonym. Warto nie wdawać się też w rozmowy ze znajomymi z pracy – ich rady niestety nie są dla Was dobre i mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Koniec maja to okres w którym Ryby mają szansę na przypływ gotówki – może jakaś wygrana na loterii, premia za zrealizowane cele czy wykonany projekt. Nie jest to jednak jasno określone.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Ryby Maj

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi