Horoskop Ryby Maj 2017

Ryby

19.02-20.03

 

Serce

Maj zagwarantuje Ci sercowe rozterki. Z jednej strony czujesz potrzebę stałego związku, z drugiej – z chęcią byś jeszcze poszalał. Niezależnie jednak od wieku czas na poważne podejście do spraw sercowych. Weź przykład z tych, którzy wytrwale pielęgnują swoje relacje z drugą połówką. Rozpoczniesz poszukiwania osoby, która mogłaby zapewnić Ci podobne doświadczenia. Tym samym staniesz się nieco bardziej krytyczny wobec adoratorów. Będziesz oczekiwać od potencjalnego partnera inteligencji, ułożenia i doświadczenia życiowego. Z drugiej strony pociągają Cię osoby lekko szalone i spontaniczne. Trudno będzie to pogodzić. Ryby w związkach jeśli poczuły, że dana relacja je nudzi, powinny zastanowić się nad zmianą. Warto jednak dać sobie jeszcze ostatnią szansę. Uczucie może niespodziewanie odżyć. Wiele zależy jednak od Twoich chęci i zaangażowania.

 

Dom i otoczenie

Na jakiś czas relacje rodzinne poukładają się. Zapanuje względna harmonia. Ciesz się tym stanem, bo już w drugiej połowie maja rozpęta się istna burza. Zapalnikiem okaże się kobieta – babcia, matka, siostra, kuzynka… Bacznie obserwuj ich poczynania i spróbuj zawczasu zareagować. Uważaj jednak, bo Twoja nieustępliwość i zawziętość mogą doprowadzić ją do jeszcze większej furii. Musisz umiejętnie wyważyć emocje. Wszystkich wokół zaskoczysz swoją determinacją i podejściem do problemu. Pamiętaj jednak, by zachować ostatki powagi i nie podsycać konfliktu. Na szczęście upust emocjom będziesz mógł dać w gronie przyjaciół. Znajdziesz u nich zrozumienie i wsparcie nie tylko w kwestiach rodzinnych ale też sercowych. Na ich rozsądne rady będziesz mógł liczyć szczególnie w drugiej połowie maja.

 

Życie zawodowe

Atmosfera w pracy nie nastraja pozytywnie, a może być jeszcze gorzej. Otrzymasz do wykonania kilka zadań, które nie będą Ci odpowiadać. Frustrować będzie Cię fakt, że nie robisz tego co lubisz. W pewnym momencie czara goryczy się przeleje. Pogarszające się stosunki ze współpracownikami, nadmiar pracy i brak jakiejkolwiek motywacji sprawią, że zaczniesz zastanawiać się nad zmiana pracy. Nie musisz trzymać się stricte branży, w której teraz pracujesz. Może inna dziedzina da Ci więcej satysfakcji i radości? Ułożenie planet daje spora szansę na poprawę Twojej sytuacji zawodowej. Na szczęście pogorszenie warunków w obecnej pracy nie wpłynie na Twoje finanse. Kasa będzie się zgadzać. W końcu nauczysz się nimi zarządzać odpowiedzialnie. Prawdopodobnie uda Ci się założyć lokatę i zarobić kilka dodatkowych groszy. Dobra passa może sprzyjać tym, którzy lubią nieco zaryzykować.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi