Horoskop Ryby Luty

Ryby

19.02-20.03

Serce

W tym miesiącu druga połówka Ryb będzie się musiała nieco bardziej natrudzić niż zwykle. Ryby mogą zacząć bowiem szukać nietuzinkowych doznań. Niech jednak Ryby postarają się docenić wysiłki swojego partnera lub partnerki nawet jeśli nie spełniają one ich oczekiwań w stu procentach. Warto by pamiętały to Ryby będące w związku relatywnie niedługo. Zachowanie pokazujące, że wysiłki drugiej połówki nie są tym czego do końca oczekiwaliście / oczekiwałyście mogą bowiem szybko zniechęcić osobę starającą się o Wasze względy. Ryby pozostające w stanie wolnym, w lutym niech nie szukają nikogo na siłę. Gwiazdy bowiem ostrzegają, iż osoba z którą na silę się zwiążecie, może przynieść Wam dużo przykrości, a cierpieć możecie później przez długie lata. Ryby pozostające w stałym związku od dłuższego czasu, jednak widzące pojawiający się kryzys, warto by zaczęły działać celem jego naprawienia. Luty to bowiem dla nich świetna okazja do odbudowania podstaw na jakim zbudowały swoje miłosne relacje.

 

Dom i Otoczenie

Odpowiedzialność za innych stanie się w lutym niemal Twoją druga naturą. W lutym pokażesz światu że Twoi bliscy mogą na Ciebie liczyć przy każdej okazji. Gwiazdy obdarzą Ryby dodatkową umiejętnością, która pozwoli im rozwiązać nawet najbardziej zagmatwane problemy, niezależnie czy pojawiły się one w domu czy wśród przyjaciół. Ryby urodzone w Lutym, powinny pomyśleć o wprowadzeniu zmian w ich życiu rodzinnym, ale zmian, o których myślą od dawna. Nic na siłę. Mogą dojść Wam jakieś nowe obowiązki, które wręcz zmuszą Was do tego, by część z obowiązków domowych scedować na najbliższych. Najwięcej zadań może pojawić się między 21 a 25 lutego, kiedy to Słońce z Saturnem utworzą kwadraturę w Twoim znaku. Warto uważać na wszelkie sprawy urzędowe. O ile to możliwe wstrzymajcie się z ich realizacją. Mogą one bowiem nie pójść po Waszej myśli. Wyjątkiem są sprawy, które będziecie mogli zakończyć w dniach od 3 do 7 lutego, oraz od 15 do 20 lutego. Ryby urodzone w marcu mogą popaść w konflikt z osobą z ich bliskiego otoczenia. Wynikać on będzie nadmiernym zainteresowaniem tej osoby Waszymi sprawami prywatnymi. Konflikt ten, niestety może się okazać konieczny. Starajcie się bowiem chronić swoją prywatność i niezależność. Pod koniec miesiąc, starzy znajomi mogą przedstawić Wam kogoś, z kim poczujecie bliską relację. Zadbajcie o to, by kontakt z ta osobą się utrzymał, bo jest ona tego warta. W przyszłości może okazać się ta znajomość bardzo przydatna.

 

Życie zawodowe

W pracy nie nastawiajcie się na jakiś sukces, bo jest mniejsze niż zwykle prawdopodobieństwo jego wystąpienia. Nie zaprzestawajcie jednak w swojej pracowitości i samodyscyplinie, bowiem już wkrótce dzięki tym cechom nadarzy się szansa na osiągnięcie tego na co tak długo czekaliście. Niestety nie  liczcie też na pomoc innych, jednak w lutym możecie być dość często proszeni o wsparcie i pomoc w projektach realizowanych przez innych. Po 20 lutego może okazać się, że szef zauważy Wasze zaangażowanie i będzie chciał nagrodzić Was finansowo. Nie będzie to jednak spektakularna premia.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi