Horoskop Ryby Luty 2017

Ryby

19.02-20.03

 

Serce

Samotne Ryby zaliczą w tym miesiącu kilka randek. Spragniony miłości nie będziesz długo zastanawiał się nad tym, czy dać tej drugiej osobie szansę. Oczywiście jeśli ktoś od samego początku nie będzie odpowiadał Ci wizualnie bądź charakterologicznie, na spotkanie się nie zgodzisz. Kiedy już jednak wyjdziesz z adoratorem na miasto, będziesz mógł uznać swoją decyzję za całkiem udaną. Być może uda Ci się w końcu nawiązać relację z kimś wyjątkowym. Najbliżej rozpoczęcia poważnego związku będą Ryby urodzone na początku marca. Nie oznacza to jednak, że pozostałe nie mają szans na zauroczenie. Ryby będące w stałych związkach czeka wiele niespodzianek. Nie zawsze ucieszysz się z atrakcji, które zafunduje Ci partner. Niektóre Ryby cieszyć się będą z prezentów, spontanicznych wyjazdów we dwoje czy po prostu mile spędzonego czasu z druga połówką. Inne – niestety zaskoczą humorki partnera. Może dojść do spięć i kłótni. Ryby urodzone na przełomie lutego i marca mogą zostać wystawione na pokuszenie. Twoja wierność zostanie wystawiona na ciężką próbę. Uważaj, na konsekwencje swoich czynów, bo mogą to być Walentynki, o których będziesz chcieć jak najszybciej zapomnieć.

 

Dom i otoczenie

Twoje dobre samopoczucie i pozytywna aura, jaką wokół siebie roztaczasz, przyciąga do Ciebie równie życzliwych ludzi. Najbliżsi z chęcią będą Cię odwiedzać. Przebywanie w Twoim towarzystwie sprawi im wiele radości. Przez wielu zostaniesz uznany za źródło genialnych rad. Niektórzy odnajdą w Tobie dobrego kompana nie tylko do rozmowy, ale też powiernika tajemnic. Ryby urodzone przed 24 lutego mogą usłyszeć zbyt wiele i nie poradzą sobie z utrzymaniem języka za zębami. Może to doprowadzić do nieprzyjemności. Nie daj się wciągnąć w te gierki. Ryby w stałych związkach, które posiadają dzieci, będą mieć twardy wychowawczy orzech do zgryzienia. Sytuacja Twoich dzieci w szkole może nie być najlepsza. Będziesz musiał znaleźć najlepsze rozwiązanie. Wszystkie Ryby z chęcią spotkają się z przyjaciółmi. Pod koniec lutego niektórym uda się nawet wyjechać na weekend w doborowym towarzystwie. Nie bój się postawić na spontaniczność. Wyjdzie Ci to na dobre. Z nieplanowanej podróży wrócisz wypoczęty.

 

Życie zawodowe

Dobry humor i pozytywne nastawienie nie pójdzie w parze z pracowitością. W tej chwili zależy Ci tylko i wyłącznie na tym, by wszystko toczyło się swoim spokojnym rytmem. Na nic Ci teraz ekscesy w pracy i nowe zadania do wykonania. Większość Ryb nie będzie mieć teraz aż tak dużej motywacji, by wychylać się przed szereg. Niezbyt będzie Ci się chciało starać. W ferworze pracy będą tylko młodsze Ryby z przełomu lutego i marca, którym od dawna marzy się awans. Pracujący na własny rachunek nie powinni decydować się teraz na współpracę z niesprawdzonymi kontrahentami. Ktoś może naobiecywać Ci gruszek na wierzbie. W najgorszym wypadku możesz nawet pójść z torbami. Nie warto teraz ryzykować. Inaczej jest w przypadku tych, którzy planują zmienić pracę. Niektóre Ryby otrzymają ciekawe propozycje od konkurencyjnych firm. Opłaca się przemyśleć te oferty. Nie decyduj jednak pochopnie o zmianach. Przemyśl wszystkie za i przeciw. Jeśli na Twojej liście znajdzie się więcej minusów niż plusów, nie opuszczaj dotychczasowego pracodawcy. Widocznie to jeszcze nie Twój czas.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi