Horoskop Ryby Listopad

Horoskop Ryby – Listopad 2017

19.02 – 20.03Horoskop Ryby

 

W listopadzie miłe niespodzianki przeplatać się będą z nieprzyjemnymi  wydarzeniami, które w większości przypadków wynikać będą z Twojej winy.  Przed jesienną chandrą pomoże Wam uciec oddanie się w większym stopniu dawno zapomnianym pasjom. Dobrym pomysłem jest też poświecenie się samorozwojowi. Może jakiś nowy kurs na którym poznasz kolejne ciekawe osoby, które niebawem mogą okazać się mocno pomocni. Ostatni tydzień listopada to wzmocnienie Waszej pozycji zawodowej w pracy co znacznie poprawi Waszą samoocenę. Nabierzesz więcej pewności siebie oraz wzrosną Wasze zdolności kreatywne.

 

Serce

Nie będzie to łatwy okres dla Ryb będących w niesformalizowanych związkach lub będących singlami. Kwestie sercowe mogą przynieść Wam sporo cierpienia, ale też ważnych w późniejszym życiu doświadczeń. Osoby oczekujące miłosnych uniesień zderzą się z prozą dnia codziennego i ich kłopotów, które zawsze mają destrukcyjny wpływ na przelotną miłość. Jeśli proza dnia codziennego jest dołmująca, to może nie jest to odpowiednia osoba? Jeśli poczujecie prawdziwą miłość to nawet nudne zajęcia w towarzystwie z osobą kochaną okazują się obojgu przyjemne. Istnieje prawdopodobieństwo, że wzrośnie Was podejrzliwość. Wszystko co powie lub zrobi Wasza druga połówka zaczniecie analizować. Zadawać zaczniecie sobie pytanie –  Czym tak naprawdę się ona kierowała?. Jeśli zależy Wam na tej drugiej połówce, postarajcie się temu zaradzić już zawczasu o pracujcie nad sobą by nie popaść z anomalną podejrzliwość. Panowie Ryby pozostający singlami mogą zacząć interesować się przebojowymi pewnymi siebie kobietami, licząc na pewną pomoc z ich strony.

 

Dom i Otoczenie

Wasza rodzina prawdopodobnie lada moment się powiększy, lub wkrótce to nastąpi. Odczujecie też pewnego rodzaju rodzinną nostalgię i możecie zanurzyć się w rodzinnych historiach. Jest szansa na próbę odszukania brakujących informacji genealogicznych, wywołanych rozmową z kimś z rodziny podczas obchodu dnia wszystkich świętych.  Życie towarzyskie nie będzie zbyt bujne. Wspólne spotkania ograniczą się do urodzin czy imienin. Nie będzie zbyt wiele okazji do spotkań bez okazji. Podczas spotkań w których będziecie już uczestniczyć, mogą pojawić się osoby znacznie różniące się od Was wiekiem lub zamożnością. Okaże się, że w ich towarzystwie bardzo dobrze się czujecie i dogadujecie z nimi.

 

Życie Zawodowe

Horoskop Ryby na Listopad pokazuje, że nie będzie to dla Was miesiąc intensywnej pracy. Spędzicie go raczej na planowaniu przyszłych inicjatyw niż na ich realizowaniu. Ostatnia dekada miesiąca da Wam okazję do tego by zaprezentować swoje umiejętności wśród osób na wyższym od Was stanowisku. Ich pozytywna ocena znacznie podniesie Waszą samoocenę oraz przysporzy uznanie wśród Waszych współpracowników. Kwestia finansów zapowiada się bardzo dobrze. Możecie liczyć na spory przypływ gotówki wynikający z niespodziewanego spadku, premii uznaniowej czy wygranej. Cały miesiąc zakończycie na sporym plusie bo też nie szykują się żadne niezapowiedziane duże wydatki.

4.84/5 (62)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi