Horoskop Ryby Lipiec

Ryby

19.02-20.03

 

Serce

Samotne Ryby będą chciały poczuć nieco wolności i spróbować żyć bez żadnych ograniczeń. Słuchaj głosu swojego serca. Ono najlepiej Ci podpowie, co robić, by nie popełnić błędu. Te Ryby, które w swoich związkach czują się nienajlepiej, prawdopodobnie postanowią zakończyć toksyczną relację i rzuca się w wir przygód. Ryby w małżeństwie mogą cierpieć teraz na częste zmiany humoru. W związku z tym nie oczekuj teraz harmonii w życiu. Twój partner może mieć po dziurki w nosie Twojego marudzenia i niezdecydowania. Uważaj, żeby nie przeholować. Postaraj się wykrzesać z siebie resztki optymizmu i pogody ducha. Będzie dobrze jeśli tylko o to zadbasz.

 

Dom i otoczenie

Sprawy rodzinne i relacje z przyjaciółmi będą się teraz układać po Twojej myśli. W tej kwestii nie masz na co narzekać. Pod wpływem Neptuna ludzie będą do Ciebie garnąc drzwiami i oknami. Znajomi nie pozwolą Ci teraz na samotność. Staniesz się bardziej rozrywkowy w towarzystwie znajomych. Wszyscy w koło będą zdumieni Twoimi umiejętnościami organizatorskimi. Choć humor czasami nie będzie Ci dopisywał, nikt z rodziny i przyjaciół nie będzie zwracał na to zbytnio uwagi. Wśród najbliższych będzie jednak krążyć niewygodna plotka dotycząca Twojej osoby. Niektórzy uwierzą w te słowa i zaczną podchodzić do Ciebie z dystansem. Wyjaśnij te sprawę, póki jeszcze nie urosła do rangi rodzinnej afery.

 

Życie zawodowe

W firmie wakacyjne rozluźnienie. Szef na pewno nie będzie Cię teraz zasypywał dodatkowymi obowiązkami. Znajdziesz nawet czas na kawę z koleżankami i kolegami z pracy. Męczyć będzie Cię jednak przeświadczenie, że coś wisi w powietrzu. Czarne chmury zbiorą się nad firmą na szczęście wtedy, gdy będziesz na urlopie. Wszystko co najgorsze ominie Cię szerokim łukiem. Wrócisz wypoczęty i szczęśliwy, że nie doświadczyłeś gniewu szefa. Nie ciesz się jednak za bardzo, bo wśród współpracowników jest ktoś, kto z chęcią podłoży Ci nogę próbując udowodnić Twój brak kompetencji. Bądź czujny i rób swoje. Po urlopie może Ci się wydawać, że Twój portfel opustoszał. Troszkę zaszalałeś w wakacje, ale przecież nie o to chodzi, by odmawiać sobie przyjemności zwłaszcza podczas urlopu. Do następnej wypłaty zaciśnij jednak pasa.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi