Horoskop Ryby Kwiecień 2017

Ryby

19.02 – 19.03

 

Neptun w tym miesiącu tworzy wokół Ciebie bardzo pozytywna aurę. Ryby nie będą narzekać na brak zajęć ani na brak sukcesów. Wszystko potoczy się zgodnie z Twoimi planami. Jest to miesiąc w którym bez przeszkód możesz rozwijać się zawodowo jak również rozwijać swoje pasje. Cała ta sytuacja sprawi że entuzjazm nie powinien Ciebie opuścić. Większe sprawy zostaw jednak na drugą połowę miesiąca. Wtedy dodatkowo wsporze Was Mars. Może być sytuacja, że popełnisz kilka błędów, jednak szybko się z nimi uporacie. Jeśli nie będziecie wiedzieć jak sobie poradzić w niektórych sytuacjach, możecie zdać się na przypadek.

 

Serce

Ktoś bardzo się w tym miesiącu Wam spodoba, jednak nie będzie to miłość życia. Jeszcze nie. Ryby będące w stałym związku lepiej by nie poddały się pokusie bliższych znajomości z kimś poza ich związkiem. Problemy w Waszych związkach starajcie się rozwiązywać bez emocji. Starajcie się kierować w nich racjonalnością. Twoje umiejętności negocjacyjne przydadzą się dużo bardziej niż dotychczas celem zawarcie zadowalającego obie strony kompromisu. Ryby urodzone po 15 marca będą dużo bardziej racjonalnie podchodzić do nowo poznanych znajomości i raczej nie oddadzą się łatwo przelotnym znajomością.

 

Dom i Otoczenie

Poczujesz dużą dozę niezależności. Możesz nawet zbuntować się rolom jakie zostały Tobie przypisane w Twoim domu. Nie wszyscy przyjmą Twoją zmianę postawy pozytywnie. Wszystkich bez wątpienia zaskoczysz. Zmiana Twoich potrzeb będzie zarzewiem buntów i kłopotów w Twoich relacjach domowych. Ryby mogą przez to mieć poczucie wyobcowania we własnym domu. Dasz sobie jednak z tym radę. Ryby urodzone po 24 lutego mogą być bardziej niż zwykle nadpobudliwe przez co dodatkowo zaognią sytuacje. Warto może dać ponieść się kolejom losu oddając się przypadkowi losu. Podobna sytuacja jaką macie w domu, czyli zaskoczenie Twoja postawą zaskoczy również Waszych przyjaciół. Wszystko jednak ułoży się pozytywnie dzięki entuzjazmowi jaki pojawi się w Waszych znakach.

 

Życie zawodowe

W tym miesiącu warto by Ryby były wyjątkowo zapobiegliwe. Wasze plany finansowe mogą się nieco skomplikować. Warto by Ryby w odniesieniu do swoi planów ustawiły się minimalistycznie. Nie oczekujcie od nich zbyt wiele bowiem możecie się rozczarować. Druga polowa miesiąca to okres w którym będzie znacznie łatwiej. Plany snute miesiącami, zaczną przybierać kształt i może nawet dawać pierwsze efekty. Decyzje zawodowe wymagające większego namysłu pozostaw na sam koniec miesiąca kiedy to w dużo większym stopniu zacznie sprzyjać Wam Byk. W wyjątkowej sytuacji są Ryby urodzone między 13 a 18 marca. Mogą osiągnąć one to co z pozoru wydawało się nieosiągalne. Musicie jednak zakasać rękawy i przeć do przodu aż Wasz plan zostanie zrealizowany. Jeśli otrzymacie ofertę pracy, nie odrzucaj jej zbyt pochopnie.

 

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi