Horoskop Ryby Grudzień 2017

Horoskop Ryby – Grudzień 2017

19.02-20.03

 

Serce

Poszukujesz przygód i silnych emocji, a gdy już masz sposobność do rozpoczęcia takiej relacji, zazwyczaj się wycofujesz. Tym razem, kiedy nadarzy się okazja na nową, ciekawą znajomość, nie odpuszczaj już na samym początku. Może komuś właśnie wpadłeś w oko, ale długo nie będzie na Ciebie czekać. Nie zaakceptuje też niezdecydowania i Twojego chwiejnego usposobienia. Chwytaj szczęście, póki jest do tego okazja. Zwłaszcza, że wszystko wskazuje na to, że to może być prawdziwe, głębokie uczucie. Ryby w stałych związkach muszą przygotować się na gorsze chwile. Nie ominą Cię mniejsze i większe utarczki z partnerem. Przed świętami wszystkie konflikty jednak ucichną. Czas wyciszenia przeznacz na rachunek sumienia i ewentualne wprowadzenie zmian do waszego związku. Może wystarczy poświęcić nieco więcej czasu na pielęgnowanie Waszych uczuć? Wyjdźcie razem na spacer, szczerze porozmawiajcie, umówcie się na randkę jak za dawnych lat.

 

 

Dom i otoczenie

Będziesz musiał bardzo się postarać, by nie wybuchnąć. Nerwy mogą jednak wziąć górę, szczególnie gdy nie wszystko pójdzie tak, jak sobie to wymyśliłeś. Domownikom może się oberwać – czasem bez powodu. To nie wróży miłej atmosfery w domu. Na szczęście przedświąteczny stres pomogą rozładować Ci przyjaciele. Gdy już emocje opadną, przeproś najbliższych za swoje zachowanie i wprowadź do domu prawdziwie świąteczny nastrój. Bliscy wszystko Ci wybaczą, jeśli zobaczą, że naprawdę żałujesz swojego zachowania. Nie zmienia to faktu, że będziesz mieć niemały kłopot ze starszą osobą, której trzeba będzie zapewnić opiekę ze względu na jej pogarszający się stan zdrowia. Uda Ci się jednak szybko znaleźć rozwiązanie. Sylwestra spędź w towarzystwie osób, które są najbliższe Twojemu sercu.

 

 

Życie zawodowe

Obowiązków na pewno Ci nie zabraknie. Będziesz jednak świetnie zorganizowany i ze wszystkim uda Ci się wyrobić w wyznaczonym terminie. Obierzesz taktykę: im więcej obowiązków i spraw doprowadzisz do końca przed przerwą świąteczną, tym mniej pracy będziesz mieć do Sylwestra i w nowy rok. Gdy inni będą zajęci pod koniec roku nadrabianiem zaległości, Ty będziesz przychodzić do pracy z przyjemnością i psychicznie odpoczywać, zbierając siły na rozpoczynające się w styczniu nowe projekty. Jesteś lubiany w firmie. Możesz liczyć na kilka sympatycznych podarków świątecznych od współpracowników jak i kontrahentów. Podczas rocznego podsumowania szef pochwali Twoje postępy na forum i poda za przykład do naśladowania. W finansach unikaj ryzyka. W tym miesiącu nie wydawaj pieniędzy na zbędne rzeczy. Nie daj się świątecznej gorączce.

 

Oto jest horoskop ryby – ostatni już w tym roku. W tym miejscu cała redakcja życzy Państwu udanego nowego 2018 roku. Niech będzie to dla Państwa to rok w którym spełnią się wszystkie Państwa życzenia, dopisze zdrowie, miłość oraz zdrowie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi