Horoskop Ryby Czerwiec 2017

Ryby

19.02-20.03

 

Serce

Już niebawem samotne Ryby czeka niewinny flirt, który ma szansę przerodzić się w coś więcej. Wszystko zależy od tego, w  jaki sposób pokierujesz ta znajomością. Adorator, którego obdarzysz uczuciem, ujmie Cię swoją osobowością i inteligentnym żartem. Ty też musisz być jednak wyrazisty. Inaczej zlejesz się z tłumem i potencjalny partner nawet nie pomyśli o kolejnym spotkaniu z Tobą. Ryby w stałych związkach będą miały teraz wszystko to o czym zawsze pragnęły. Twój ukochany zrobi wszystko, by było Ci jak najlepiej, wręcz przychyli Ci nieba. Pamiętaj, żeby nie zostawać obojętnym. Pochwal za inicjatywę i od czasu do czasu również sam zorganizuj jakieś spontaniczne wyjście na randkę czy inną małą niespodziankę.

 

Dom i otoczenie

Początek czerwca nie będzie nastrajał Cię na wyjścia z domu. Najwięcej energii poświęcisz teraz na planowanie remontu lub przeprowadzki. Rodzina z chęcią pomoże Ci w każdej z tych kwestii. Czasami jednak warto zdać się na fachowców, by potem dwa razy nie płacić. Szczególnie pod koniec miesiąca docenisz obecność bliskich. Przez Twój dom przewinie się mnóstwo gości, którzy widocznie poprawią Ci humor. Pewna bardzo ważna dla Ciebie osoba na chwilę zniknie z Twojego życia. Na początku będzie Ci się trudno odnaleźć. Dojdziesz jednak do wniosku, że miała ona na Ciebie zbyt duży wpływ i dopiero teraz może w pełni o sobie decydować. Zrozumiesz, że z tej znajomości nie czerpałaś wyłącznie samych korzyści.

 

Życie zawodowe

W finansach będzie działo się świetnie. Dzięki Neptunowi klienci będą dobijać się do Ciebie drzwiami i oknami. Spowoduje to spory przyrost gotówki. Zanim jednak zainwestujesz większą sumę, wsłuchaj się głęboko w swoją intuicję. Ona nigdy Cię jeszcze nie zawiodła. Jeżeli pracujesz na etacie, zostaniesz doceniony przez współpracowników. Szef z pewnością weźmie Twoje rosnące zaangażowanie w sprawy firmy przy premiach na koniec półrocza.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi