Horoskop Rak ♋

Strona główna » Horoskop Rak ♋

Horoskop Rak ♋ – Czerwiec 2018

22.06 – 22.07

Pozycja towarzyska Raków w czerwcu znacznie się umocni. Liczne spotkania z przyjaciółmi będą działać na Was kojąco tym bardziej, że czeka Was dość wyczerpujący miesiąc zawodowy i możecie spotkać Was przykrość ze strony szefa. Niestety w pracy Twój przełożony może szukać kozła ofiarnego na którego barki spłyną niepowodzenia ostatniego przedsięwzięcia. W połowie miesiąca możecie liczyć na przypływ energii, którą warto wykorzystać do realizacji długo odkładanych planów. Niestety często ich realizacja wiąże się ze sporymi wydatkami. Pytanie czy warto naruszyć Wasze oszczędności.

 

Serce

Panowie z możliwościami podbojów seksualnych mogą równać się niemal z Casanovą. Niestety ilość nie idzie w parze z jakością, na co uważajcie żebyście nie popełnili błędu który będzie się ciągnąc za Wami do końca życia. Nie jest też uczciwe umawianie się na kilka randek naraz. Co więcej poligamia jest bardzo wyczerpująca emocjonalnie i energetycznie. Ostatnia dekada czerwca może okazać się dla Was katastrofalnie – układanka zacznie się sypać.

Raki będące w małżeństwie mogą liczyć na bardzo szczęśliwy okres. Nikomu z Was nie przyjdzie nawet do głowy żaden romans. Wasze relacje znacznie się umocnią. Raki których małżeństwo przeżywa trudny okres całą energię poświecą na ratowaniu tego co ich łączy. Finalnie ich starania zakończą się sukcesem – dlatego warto.

 

Dom i Otoczenie

W czerwcu Raki zaczną wychodzić ze swojej skorupy i dużo chętniej zaczną zapraszać do siebie do domu swoich znajomych i przyjaciół. Ba nawet znajomi znajomych będą mile widzianymi gośćmi. Spotkania w towarzystwie innych ludzi zaczną przynosić Wam bardzo dużo przyjemności dzięki którym przeżyjecie wiele miłych chwil. Unikajcie poważnych rozmów, które mogą zakończyć się Waszymi zobowiązaniami. Skupcie się na lekkich i przyjemnych tematach, wręcz błahych.  Jest duże prawdopodobieństwo, że Wasze serce zabije do kogoś mocniej z Twoich przyjaciół. Może to będzie ten lub ta jedyna? Wasz ewentualny związek nie będzie jednak prosty. Bardzo trudno jest przejść od przyjaźni do partnerstwa i niektóre dotychczasowe Wasze zachowania mogą zacząć Was wzajemnie irytować.

 

Życie Zawodowe

W czerwcu Raki powinny wstrzymać się od inwestowania oraz od jakichkolwiek zobowiązań kredytowych. Wasza ocena potencjalnych zysków oraz możliwości późniejszych spłat kredytowych jest nieco zachwiana. Wstrzymajcie się w tym miesiącu.  Jest to miesiąc w którym możecie poczuć potrzebę zrealizowania czegoś na co długo czekaliście. Może to spowodować uszczuplenie Waszych oszczędności. Pytanie tylko w jak dużym stopniu. W pracy nie będzie Wam łatwo. Szef zacznie czepiać się Was niemal na każdym kroku. Może okazać się że jest jakiś projekt, który przyniósł stratę firmie o co będzie próba pociągnięcia Ciebie do odpowiedzialności. Unikajcie osób w pracy, które mają opinie osób intrygantów. Mogą one dołożyć Wam dodatkowych kłopotów. Jeśli liczyliście na ich wsparcie – możecie się srogo i drogo przeliczyć.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 01.06.2018

Kategoria.: Horoskop Rak

4.84/5 (167)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi