Horoskop Rak Wrzesień

Rak

22.06-22.07

 

Serce

Twoje życie wypełni teraz wiele ciepłych uczuć. Staniesz się prawdziwym romantykiem, dla którego największą przyjemnością będzie sprawianie przyjemności bliskim osobom. W stałych związkach sielanka. Partnera będziesz rozpieszczać na każdym kroku. Między Wami zapanuje harmonia i zrozumienie. Wykorzystaj ten moment, by przegadać nieco trudniejsze sprawy, z którymi do tej pory zwlekałeś z obawy przed kłótnią. Teraz jest na to dobry czas. Na pewno łatwiej dogadacie się we wszystkich drażliwych sprawach i wypracujecie kompromis. Możesz też liczyć na wiele namiętnych chwil w objęciach partnera. Samotne Raki również nie będą narzekać na brak miłosnych wzlotów. W czasie spotkań z przyjaciółmi otoczy Cię wianuszek adoratorów. Bardzo możliwe, że zaprzyjaźnisz się z atrakcyjna sąsiadką czy przystojnym sąsiadem, który już dawno wpadł Ci w oko, do tej pory był jednak niedostępny. Z pewnością uczucie zapuka do Twoich drzwi. Nie oczekuj jednak miłości jak z hollywoodzkich filmów. Zakochanie pojawi się raczej nieoczekiwanie, w dość prozaicznych okolicznościach.

 

Dom i otoczenie

W tym miesiącu staniesz się oparciem dla swoich przyjaciół, którzy chętnie będą dzielić się z Tobą swoimi przemyśleniami i problemami w nadziei na Twoja pomoc i dobra radę. W rolę pocieszyciela wejdziesz jak nóż w masło. Będziesz wręcz rozchwytywany towarzysko. Prawdopodobnie Twoje grono znajomych powiększy się. Znajdziesz wspólną nić porozumienia z kimś z dawnych lat lub całkiem nową osobą w waszym towarzystwie. Niektóre Raki z pewnością mocniej skupią się też na pielęgnowaniu relacji rodzinnych. Zorganizujesz wspólny wyjazd z najbliższymi lub zaprosisz ich do siebie. Wspólny czas spędzicie na długich rozmowach, żartach i zabawach. Do tej pory jeszcze tak dobrze Wam się nie układało. Będziesz zadowolony z takiego obrotu spraw. Żeby jednak nie zaprzepaścić wysiłku włożonego w zacieśnianie więzi z rodziną, będziesz musiał powtarzać takie spotkania co jakiś czas. Jedna tego typu akcja nie wystarczy.

 

Życie zawodowe

Przygotuj się na zmiany w życiu zawodowym. Może to być zmiana przepisów, reguł obowiązujących w firmie, mogą to być opóźnienia w realizacji pewnych zadań czy zmiany personalne. Co by to jednak nie było, wpłynie na atmosferę w firmie i względny chaos. Musisz uzbroić się w cierpliwość i przeczekać ten gorszy czas. Podejmując jakiekolwiek działania staraj się trzymać utartych dróg. Nie zmieniaj dotychczas wypracowanych schematów, które do tej pory u Ciebie się sprawdzały. Zboczenie z tej ścieżki może skutkować niemiłymi konsekwencjami. Najciekawszy okres zacznie się w drugiej połowie września. Wtedy powoli wszystko zacznie wracać do normy, a Ty przestaniesz odczuwać permanentny niepokój i wrócisz na odpowiednie tory. Znów poczujesz przypływ energii do pracy. Będzie to czas na zbieranie plonów z wcześniejszych, mądrze podjętych decyzji. Rakom urodzonym w lipcu dopisze szczęście w finansach.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi