Horoskop Rak Styczeń

Rak

22.06 – 22.07

 

 

Serce

Od początku miesiąca w kwestiach miłosnych wszystkim Rakom los będzie sprzyjał. Poczujesz się dobrze we własnej skórze, zapomnisz o kompleksach i docenisz swoje walory. Nabierzesz pewności siebie. Mało kto będzie w stanie oprzeć się Twojemu urokowi. Raki w związkach poczują chęć ustatkowania się, a przynajmniej konkretnych deklaracji od partnera co do Waszej wspólnej przyszłości. Nie próbuj jednak wymusić na swojej drugiej połówce obietnic, których nie będzie mogła spełnić. Naciskając na szybki ślub czy powiększenie rodziny możesz osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego. Niektóre nieco starsze Raki będące w długoletnich związkach poczują się znudzone codzienną rutyną. Irytację powodowaną tą sytuacją mogą wzmagać nawet drobne wady współmałżonka, które teraz wydadzą Ci się dużo poważniejsze. Trzymaj jednak nerwy na wodzy. Kłótnie nie są wskazane. Styczeń sprzyja rozmowom. Postarajcie się wypracować kompromis i wprowadzić do Waszego życia nieco pikanterii. Samotne Raki przeżyją wiele ciekawych chwil w towarzystwie przyjaciół i osób poznanych podczas karnawałowych zabaw. Może wśród nich jest ktoś godny Twojej uwagi i Twego serca.

 

Dom i otoczenie

Zimne styczniowe wieczory nie zachęcają do wychodzenia z domu. Większość Raków marzy wtedy o ciepłej herbacie, ulubionej książce czy filmie. Prawdopodobnie jednak z tych planów niektórzy z Was będą musieli zrezygnować. Do wyjścia z domu będziecie wręcz zmuszeni, bo ktoś z Waszych bliskich krewnych lub przyjaciół będzie miał nie lada problem do rozwiązania. Wasza pomoc będzie nieoceniona. Raki posiadające dzieci muszą uzbroić się w cierpliwość, bo pociechy będą dawać się we znaki. Postaraj się trzymać nerwy na wodzy i nie unosić jeśli sytuacja nie będzie na tyle poważna. Każde nieprzemyślane zachowanie z Twojej strony może negatywnie odbić się na Waszych relacjach. Postaraj się porozmawiać z dziećmi i zidentyfikować powód ich nieznośnego zachowania. Najprawdopodobniej chodzi o zwykłe niedomówienie. Wyjaśnijcie sobie wszystko i cieszcie się pierwszym miesiącem nowego roku. Młodsze Raki mogą liczyć na wiele spontanicznych spotkań z przyjaciółmi. Karnawał przecież w pełni. Odczujecie to na własnej skórze – obolałe nogi od tańczenia i niewyspanie z powodu zabawy do białego rana to dopiero początek.

 

Życie zawodowe

Właśnie otwierają się przed Tobą drzwi do kariery. W końcu nadarzy się okazja, by wyjść przed szereg i zostać zauważonym przez podwładnego. Jeśli tylko zaangażujesz się w firmowe sprawy i wykażesz się inicjatywą, już niedługo czeka Cię nagroda – nowe atrakcyjne propozycje zawodowe. Raki, które poszukują pracy mogą liczyć na ciekawe oferty. Wybierz się na rozmowę kwalifikacyjną i zadbaj o jak najlepsze relacje z rekruterami. Pamiętaj, by nie koloryzować. Twoje doświadczenie i kompetencje zostaną wnikliwie sprawdzone. Kłamstwo czy zatajenie prawdy na pewno nie wyjdzie Ci na dobre. Jeśli prowadzisz własną firmę, zastanów się nad powiększeniem załogi. Może zatrudnisz do pomocy kogoś z rodziny lub polecaną przez przyjaciół osobę. Z decyzją wstrzymaj się jednak do drugiej połowy stycznia. Wtedy gwiazdy będą sprzyjały takim zmianom. Studenci niech szykują się na poważne wyzwania. Wasze kompetencje i wiedza zostaną niedługo sprawdzone. Do nauki zabierz się czym prędzej, bo im bliżej będzie do lutego, tym trudniej będzie Ci się skupić na sprawach uczelnianych.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi