Horoskop Rak Styczeń 2017

Rak

22.06 – 22.07

Za sprawą Marsa masz siły i odwagę na trzech. Jeśli ni odniesiesz sukcesu w Twoich planach to tylko dlatego że nie dopadł Ciebie leń. Niech więc się Tobie zachce bo nie masz sobie obecnie równych. Dasz przykład innym swojej pracowitości co nie umknie Twojemu szefowi. A jeśli w Twojej firmie w styczniu wypłacana jest premia, możesz liczyć na większe pieniądze niż szef planował uprzednio. Jeśli w pracy nie są wypłacane premie to możesz liczyć na drobną podwyżkę która jednak nie zadowoli Ciebie i nie pokryje Twoich nowych zobowiązań, jednak jest to wyraz uznania przez szefa i firmę co jest bardzo dobrym znakiem. Sporo się teraz najeździsz, czemu jednak pogoda nie sprzyja. Nie podawaj się, szef patrzy i kiedyś doceni. W drugiej połowie miesiąca chętniej powrócisz do domu i poczujesz potrzebę spędzania w nim więcej czasu. Co przełoży się w to że stanie się on dużo bardziej przytulny co doceni Twoja rodzina.

 

Serce

Wolne Raki oddadzą się marzeniom o idealnej miłości, a zajęte  zrobią wszystko by ukochana osoba miała wszystko czego potrzebuje. Na nowe znajomości nie masz co liczyć, mimo iż nie będzie brakowało Tobie wrażeń. Skupisz się na pracy i swoim domu. A nowe kontakty zawodowe nie przełożą się w nowe przyjaźnię. Małżeństwa osób spod Raka nabiorą rumieńców. Codziennością okażą się sceny zazdrości, uszczypliwe uwagi i płomienny seks. Drogi Raku w tym miesiącu możesz zacząć zerkać na boki ale pamiętaj że stały związek daje pewność jutra. Docenisz to co masz i raczej nie skorzystasz z pojawiających się okazji. Wolne Raki w drugiej połowie miesiąca mają szansę na płomienny romans. Czy jednak będzie to idealna miłość o której na początku miesiąca tak rozpamiętywała….

 

Dom i Otoczenie

Postanowisz raz na zawsze wyjaśnić swoim domownikom kto rządzi w Waszych pieleszach. Będziesz to robić dyplomatycznie, żeby nikogo nie urazić, a Twoje argumenty okażą się przekonywujące więc szybko pozyskasz sprzymierzeńców. W tym miesiącu w deszczowe dni, przekonasz się że nie jesteś typem pustelnika, mimo iż czasami lubisz mieć dłuższe chwile samotności. Chwile które trwają maksymalnie kilka dni a nie cale miesiące czy lata. Jeśli jesteś singlem i mieszkasz sam, zorganizujesz tak swój wolny czas, że nawet na moment nie zatęsknisz za towarzystwem. Przyjaciele nie dadzą Ci jednak o sobie zapomnieć, choć część z nich zacznie Ciebie drażnić. Ty jednak wybrniesz z nich obronną ręką. Uwaga w przypływie uczciwości nie zdradzaj im swoich sekretów ani leków i nie dlatego że są nielojalni czy inny się dowiedzą o nich. Zwyczajnie ich nie zrozumieją. Pamiętaj że na dworze jest pogoda mocno nostalgiczna co wpłynie na Ciebie bardziej niż na nich.

 

Życie zawodowe

W pracy wszystko pójdzie Tobie lepiej niż się spodziewałeś. Mars od 19 stycznia  pomoże Tobie w pokonywaniu trudności. Po sylwestrze szybko wdrożysz się w obowiązki zawodowe i wpadniesz w rytm pracy. Ludzie będą chcieli pracować tylko z Tobą, bo jedynie Ty będziesz wiedział jak wycisnąć z nich to co najlepsze. Twoja determinacja, zdecydowanie mogą przynieść Tobie wymarzony awans. Ci którzy awans otrzymali kilka miesięcy temu, otrzymają pochwałę potwierdzającą że awans był dobrym wyborem ich szefów. Jeśli masz jakieś oszczędności możesz poczuć że w tym miesiącu możesz wydać nieco więcej i nie musisz martwić się o jutro. Warto pomyśleć teraz o rozwoju swoich kompetencji. Może nauka języka obcego, dodatkowe szkolenia lub jakieś podyplomowe studia? Co istotne nie będą to noworoczne postanowienia.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi