Horoskop Rak Sierpień

Rak

22.06 – 22.07

 

Do końca 23.08 możecie liczyć na sukcesy towarzyskie i zawodowe. Słonce w znaku Lwa zasugeruje Wam skupienie się na sprawach przyjaciół na pomoc których Wy też możecie śmiało liczyć nie tylko w życiu prywatnym ale i zawodowym. Wszystkie Raki powinny w tym miesiącu jak najwięcej przebywać w towarzystwie celem poprawy swojego samopoczucia i nawiązaniu nowych kontaktów. Jest to też dobry okres w którym śmiało Raki mogą wytyczać sobie cele zawodowe. Ten miesiąc jest tak dla Was korzystny, że warto pomyśleć o założeniu swojego biznesu. Raki matki które wracają do pracy po dłuższej przerwie niech pozbędą się leków. Powrót będzie dla Was bardzo miły a w prace wdrożycie się bardzo szybko. Raki którym zabraknie pewności siebie, niech otaczają się ludźmi z których rad roztropnie warto korzystać.  Po 15 sierpnia niektóre Raki za sprawą Wenus odczuć mogą znużenie zawodowym i nadmiernymi obowiązkami nie tylko zawodowymi. Przydałby się im wyjazd na łownie natury.  Polecane są jeziora lub morze. Nad wodą bowiem najszybciej zregenerujecie swoje siły.

 

Serce

W kwestiach sercowych najlepszy będzie początek miesiąca szczególnie dla Raków urodzonym po 11 lipca. Postarajcie się ten okres wykorzystać na randki, miłe spotkania i wieczór w blasku księżyca. Dotyczy to zarówno Raków w związkach jak i singli. Po 10 sierpnia, kiedy to Wenus zacznie być Rakom mniej przychylna, zaczniecie skupiać się bardziej na pracy co wpłynie na życie rodzinne. Zaniedbacie trochę swojego partnera i rodzinę, którzy poczują się odrzuceni. Jest to też okres w którym może najść Was ochota na flirty co dodatkowo spotęguje zazdrość u partnera. Raki urodzone w ostatnich dniach znaku mogą liczyć na ciekawe chwile w miłości na początku i na końcu miesiąca. Single niech szczególnie na początku miesiąca zaangażują się towarzystko. Jest to bowiem okres w którym mają największą szansę spotkać kogoś kto na długo zawróci im w głowie i zagości w ich życiu. Zakochacie się bowiem z wzajemnością z ciepłym i uczciwym choć lekkomyślnym partnerze. Raki w stałych związkach staną się bardziej wyrozumiałem i dyplomatyczne w odniesieniu do partnera, a jeśli mają dorastające dzieci – również do nich.  Nieco gorszą sytuacje mają Raki z pierwszego tygodnia znaku. Mogą bowiem zafascynować się osobą która ich może mocno rozczarować. Uważajcie też na rosnącą zazdrość partnera, bowiem niekorzystna sytuacja może mocno namieszać Wam z związku lub małżeństwie.

 

Dom i otoczenie

Wiele miłych i serdecznych spotkań, raczej w mniejszym gronie domowym gronie. Możecie tez liczyć na odwiedziny kogoś, kogo dawno nie widzieliście a kto mieszka daleko od Was. Możecie też otrzymać zaproszenie na jakiś zjazd szkolny, który przypomni Wam dawne chwile. W tym miesiącu możecie też otrzymać dowody bezinteresowności ze strony przyjaciół wyrażane nie tylko prezentami ale również dobrymi radami które w większości warto przeanalizować. Raki z lipca mogą mieć mały kłopot związany ze swoimi dziećmi. Narastać może obopólne niezrozumienie.

 

Życie zawodowe

Dla większości z Was sierpień będzie bardzo ciekawym miesiącem w życiu zawodowym. Merkury, który będzie Was wspierał obdarzy Was błyskotliwym umysłem, świetną pamięcią oraz talentem językowym podczas rozmów biznesowych. Będzie to miesiąc w którym mądrze zainwestujecie swoje oszczędności z ostatnich kilku miesięcy. Uważać musza tylko Raki z czerwca, które będą miały większą tendencję do nadmiernego naruszania swojego portfela. Możecie w tym miesiącu otrzymać niespodziewaną dywidendę, spieniężyć się Wam może długoterminowa lokata lub korzystnie sprzedaliście nieruchomość. Mimo Waszego biznesowego wyczucia, warto byś podejmował zobowiązania finansowe czy podpisywał umowy tylko ze sprawdzonymi klientami lub kontrahentami.

Ogólnie sierpień jest miesiącem w którym, raczej nie otrzymasz awansu jednak osiągniesz sukces dzięki Twoim inwestycjom które przyniosą Tobie sporą gratyfikację. Uważać muszą Raki pracujące w zawodach humanistycznych. Jest to dla nich okres w którym powinny zacisnąć pasa i pilnować każdej złotówki.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi