Horoskop Rak Październik

Rak

22.06-22.07

 

Serce

Samotne Raki znajdą w sobie siłę i odwagę, by wyznać ukochanemu swoje uczucia. Jeśli ośmielisz się pokazać, co naprawdę czujesz, Twoje wysiłki nie pójdą na marne. Raki będące w związkach w tym miesiącu nie będą mistrzami dyplomacji. Nie obędzie się bez większych czy mniejszych kłótni z partnerem. Błyśniecie za to wśród najbliższych przyjaciół. Choć do tej pory raczej nie byłeś uważany za duszę towarzystwa, podczas kolejnych imprez ujawni się Twoje poczucie humoru. Dzięki temu miło spędzisz czas z bliskimi. Niestety Twój partner poczuje się trochę zaniedbany.

 

Dom i otoczenie

Domownicy nie będą z Tobą współpracować. Jeśli liczysz na pomoc w domowych porządkach, możesz o tym zapomnieć. Wszystko będzie na Twojej głowie. Zmęczenie, irytacja, rozdrażnienie a nawet złość – to uczucia, które będą Ci towarzyszyć przez dłuższy czas. Na szczęście docenią Cię przyjaciele, którzy chętnie zaproszą Cię na domówkę czy miłe spotkanie przy kawie. Wszystkie te wydarzenia sprawią, że zaczniesz myśleć o zmianach. Remont zbliża się wielkimi krokami.

 

Życie zawodowe

Słabą stroną Raka jest współpraca z innymi. Na razie nic się w tym względzie nie zmieni. Samodzielna praca jest dla Ciebie środowiskiem naturalnym. W październiku wpadniesz na kilka dobrych pomysłów. Będą jednak tacy, którzy podejdą do nich dość sceptycznie. Nie rezygnuj jednak. Postaraj się przedstawić swoje rozwiązania raz jeszcze, w nieco inny sposób. Może inna forma przekona niedowiarków. Pamiętaj, że często najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze. Uwaga! W drugiej połowie miesiąca na horyzoncie pojawi się możliwość dodatkowego zarobku.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi