Horoskop Rak Marzec 2017

Rak

22.06-22.07

 

Serce

Raki w związkach będą bezkompromisowe. Pokażesz partnerowi, że nie zawsze jesteś ustępliwy i też masz swoje zdanie. Może do tej pory tak głośno go nie artykułowałeś, ale właśnie się to zmienia. Twój partner będzie bardzo zaskoczony tą radykalną zmianą postawy. Do tej pory był przyzwyczajony, że raczej mu ustępowałeś. Zgrane pary nie muszą się obawiać takiego przewrotu. W związku z tą nagłą przemianą z pewnością zacznie poważniej brać do siebie to co mówisz. Wszystko się ułoży, a nawet bardziej się do siebie zbliżycie, bo w końcu wyartykułujesz głośno swoje potrzeby. Z kolei w związkach, w których wcześniej nie działo się zbyt dobrze, nie będziecie mogli się już dłużej oszukiwać i podejmiecie ostateczną decyzję. Samotne Raki mogą liczyć na nieliczne miłosne uniesienia jedynie w połowie miesiąca. Początek i koniec marca nie będzie dla Ciebie szczęśliwy.

 

Dom i otoczenie

W domu będziesz się czuć jak pączek w maśle. Teraz Twoim ulubionym zajęciem stanie się przesiadywanie w kuchni, studiowanie książek i stron internetowych z przepisami oraz gotowanie. Inne obowiązki domowe będą Cię nużyć. Zajmiesz się przygotowywaniem wymyślnych potraw i eksperymentowaniem. A jeśli umiejętności kulinarne nie stoją u Ciebie na wysokim poziomie, wybierzesz się do ulubionej restauracji lub znajdziesz miejsce godne uwagi i tam spróbujesz nowych smaków. Niektóre Raki będą musiały zająć się starszymi rodzicami. Bardzo możliwe, że będzie się to wiązać z niezapowiedzianymi wydatkami. Postaraj się, by kwestie finansowe nie zburzyły spokoju w Twojej rodzinie. Rozmawiaj z krewnymi szczerze i otwarcie, ale bez pretensji. Jeśli posiadasz dzieci, zaczniesz baczniej przyglądać się ich poczynaniom i rozliczać ich z tego, jak postępują.

 

Życie zawodowe

Zosie Samosie nie przetrwają tego miesiąca bez kłopotów jeśli nie zmienią nastawienia do pracy. Musisz postawić na współpracę i działanie w grupie. Sam nic nie zdziałasz, a jedynie napytasz sobie biedy. Przez wewnętrzne starcia nie zrealizujecie powierzonego Wam zadania. Zgrany zespół to w tej chwili klucz do sukcesu. Jeśli Twoim szefem jest kobieta, możesz się nieco uspokoić, bo nawet jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli, spojrzy na Ciebie i zespół bardziej wyrozumiale. Strzeż się jednak gniewu szefa-mężczyzny. Raki, które nie czują się dobrze w obecnej pracy, powinny pomyśleć o radykalnych zmianach. Najlepszy czas na szukanie nowej pracy, to koniec marca. Wtedy będziesz mieć najwięcej determinacji i odwagi do podejmowania nawet najbardziej ryzykownych decyzji. Bardzo możliwe, że Twoja pasja stanie się też Twoją pracą. Wydawać będziesz dużo, lekką ręką.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi